The Pedicure Spa

Chłodna 48, lok. U4, 00-872 Warszawa

Jako nieliczni w Warszawie wykonujemy komplet manicure & pedicure w 60 minut. Posiadamy dużo stanowisk pracy i dużą liczbę stylistek paznokci, w związku z czym dysponujemy wolnymi terminami nawet w okresie wzmożonego ruchu. Często przyjmujemy klientów „z ulicy” i bez zapisów. Do tego udzielamy gwarancji na jakość i trwałość wykonanych przez nas usług, gdyż pracujemy wyłącznie na oryginalnych i sprawdzonych kosmetykach. Jesteśmy autoryzowanym salonem marki OPI, Intraceuticals i Dermaquest.

Ponadto w części kosmetycznej oferujemy pełen wachlarz nowoczesnych zabiegów na twarz od kwasów po mezoterapię oraz zabiegów upiększających ciało od redukcji cellulitu po modelowanie sylwetki oraz zabiegi depilacji laserowej i opalanie natryskowe (bezpieczna opalenizna). Wykonujemy również stylizację brwi i rzęs oraz microblading. Naszym dodatkowym atutem są masaże oraz terapia manualna wykonywane przez niezwykle uzdolnionego fizjoterapeutę, który wykonuje swój zawód z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Wszystkie usługi

4.9
1224 opinie

Opinie

 • HA
  5.0

  Very professional service. Great place

 • KA
  4.0

  miło chociaż oczekiwałabym większej dokładności

  TP
  Odpowiedź od The Pedicure Spa:

  W imieniu naszego zespołu dziękujemy za docenienie naszych starań i pozostawienie opinii :) Zapraszamy ponownie :)

 • N.
  5.0

  Umiejętności Pani Eweliny są niebywałe. Ma talent i gust. Do tego uwielbia to, co robi. To pozwala Jej nieustannie się rozwijać.

  TP
  Odpowiedź od The Pedicure Spa:

  W imieniu Eweliny i naszego zespołu dziękujemy za docenienie naszych starań i pozostawienie opinii :) Zapraszamy ponownie :)

 • SY
  5.0

  Było wspaniale, dziekuje!

  TP
  Odpowiedź od The Pedicure Spa:

  W imieniu naszego zespołu dziękujemy za docenienie naszych starań i pozostawienie opinii :) Zapraszamy ponownie :)

 • JU
  2.0

  Miła obsługa, zabieg wydaje się wykonany profesjonalnie...problem polega tylko na tym ze o ile do godz. 24 udało mi się w miarę uniknąć uszkodzeń płytki (manicure klasyczny) to dziś rano moje paznokcie są całe "pogniecione" od poduszki...w zasadzie lakier jest do zmycia...przeszło 200zl do kosza.rozumiem ze to nie hybryda ale po 7h od zabiegu lakier powinien być na tyle utwardzony ze nie powinno do tego dojść..manicurzystka mówiła mi kiedyś ze powodem jest tylko stary lakier lub utwardzacz...słabe.

  TP
  Odpowiedź od The Pedicure Spa:

  Bardzo nam zależy na najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług i obsłudze, która zadowoli każdego z naszych gości. W związku z tym serdecznie zapraszamy na przemalowanie paznokci na nasz koszt w dogodnym dla Pani terminie. Zachęcamy do kontaktu z recepcją (z naszej strony też będziemy próbowali się skontaktować). Mamy pewność, że nasze Stylistki spełnią Pani wymagania.

  Pozdrawiamy,
  Zespół The Pedicure Spa

Zespół

Image
Paweł
Image
Ania
Data
Agnieszka
Image
Martyna
Data
Ada
Img 3665
Alisa

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Program lojalnościowy

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.