Przejdź do głównej zawartości

The Look

Kobierzyńska 93, 30-363 Kraków

W salonie kosmetycznym "The Look" dbamy o to by nasi specjaliści profesjonalnie zajęli się Twoim ciałem tak aby przywrócić je do formy i wydobyć jego naturalne piękno. Uczciwie doradzimy Ci jakie zabiegi rekomendujemy dla Twojej twarzy i ciała. Dostosujemy naszą propozycję do Twojego budżetu i ilości wolnego czasu.

Nasz zespół składa się z młodych, pełnych pasji i zaangażowania osób, na których czele stoi Anastasia Świderska (kosmetolog medyczny oraz założycielka salonu).

Kosmetologia to nasz sposób na życie i radość z możliwości codziennego spełniania się i rozwoju. Praca z klientem to dla nas czysta przyjemność i dbamy o to aby przez profesjonalizm i doświadczenie podbić serca każdej z was.

Usługi w naszym salonie to nie tylko dbanie o wygląd i kondycję waszej skóry zabiegami takimi jak : peelingi, zabiegi na bazie kosmetyków renew czy mezoterapia. W ofercie salonu znajdują się również usługi takie jak: liczne masaże, pedicure i manicure (klasyczny oraz hybrydowy), przedłużanie lub wzmocnienie naturalnej płytki żelem, depilacja woskiem i wiele innych.

Wykształcenie i wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrać odpowiednie zabiegi przeznaczone indywidualnie dla każdej klientki.

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online