Przejdź do głównej zawartości
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!

The Bridge Spa

Pl. Katedralny 8/9, 50-329 Wrocław (Spa znajduje się na 6 piętrze hotelu The Bridge Wrocław by MGallery Collection)

Wyjątkowa oaza spokoju i piękna w samym sercu historycznego Wrocławia zlokalizowana na ostatnim piętrze hotelu The Bridge MGallery Collection, skąd rozciąga się widok na całe miasto. Tworzą ją trzy gabinety zabiegowe oraz strefa saun i łaźni inspirowana wrocławskim ogrodem botanicznym, w której do dyspozycji jest sauna dębowa, ziołowa, łaźnia parowa, prysznice wrażeń i strefa wypoczynku. Całość dopełnia sala fitness wyposażona w sprzęt marki Technogym®.

Inspiracją do stworzenia spa był wrocławski ogród botaniczny - jego piękno oraz bogactwo roślin i kwiatów, które w nim odkryjemy. Do współpracy zaprosiliśmy najlepszą markę aromaterapeutyczną na świecie AROMATHERAPY ASSOCIATES, której tajemnicą są naturalne składniki. Nasze rytuały to bogactwo ręcznie mieszanych kompozycji roślinnych olejków esencjonalnych i składników aktywnych pozwalające przywrócić piękno ciała oraz równowagę emocjonalną.

Wykorzystywane przez nas techniki zabiegowe są inspirowane tradycjami europejskimi i azjatyckimi, które pozwalają osiągnąć stan głębokiego odprężenia ciała i umysłu oraz odmłodzenia.

Zatrzymaj się. Odzyskaj spokój. Odkryj piękno.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy