ThaiBali

ul. Floriańska 36, 31-021 Kraków

Masaż potrafi uzdrowić ciało i zapewnić harmonię duszy. W Thai Bali przeniesiemy Cię w krainę egzotycznego orientu. Tutaj, korzystając z technik masażu wykorzystywanych w Tajlandii i na Bali, pomożemy Ci się zrelaksować i pozbyć bólu oraz zmęczenia. Wszystkie zabiegi w naszym salonie masażu przeprowadzane są przez wykształcone masażystki pochodzące z Bali oraz Tajlandii.

Goście naszego salonu mogą skorzystać z różnorodnych zabiegów relaksacyjnych, takich jak m.in. masaż balijski, tradycyjny masaż tajski, masaż stemplami ziołowymi czy masaż gorącymi kamieniami. Nasze terapeutki zajmują się również przeprowadzaniem orientalnych rytuałów na twarz i ciało, wśród których można znaleźć te o działaniu oczyszczającym, odmładzającym i wygładzającym. Warto zaznaczyć, że medycyna orientalna przynosi najlepsze efekty, kiedy zabiegi są powtarzane regularnie. Dlatego specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy możliwość wykupienia karnetów upoważniających do skorzystania z serii masaży.

Wiemy, że codzienny stres może trwale pogorszyć nastrój i wpływa negatywnie na efektywność pracy. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm. W ramach pakietów socjalnych na relaksujące zabiegi i masaże zapraszamy pracowników, którzy będą mogli zregenerować siły i zyskają lepsze samopoczucie.

Salon masażu orientalnego Thai Bali zlokalizowany jest w ścisłym centrum Krakowa, przy ul. Floriańskiej 36. Zachęcamy do rezerwacji wizyt online. Serdecznie zapraszamy!

4.9
35 opinii

Opinie

 • IZ
  4.0
  ThaiBali massage 90, Traditional thai massage 90

  Bardzo miła obsługa, ładne i czyste miejsce w samym centrum. Jakość masażu i cena bardzo w porządku, ale: poprosiłam o masaż ciazowy, a niczym nie różnił się od zwykłego. Znam się na masażach i sama je zawodowo wykonywałam przez kilka lat. Na szczęście mogę się jeszcze położyć na brzuchu i o to zostałam poproszon, ale jeśli to miał być masaż ciazowy, dlaczego nikt nie zapytal mnie czy mogę leżeć na brzuchu i czy chcę. Dobra jakość masażu, ale obawiam się, że masaże wymienione w liście mogą niczym nie różnic się od siebie. Jeżeli macie w ofercie masaż ciazowy to zadbajcie też o to aby faktycznie nim był.

 • NA
  5.0
  ThaiBali massage 60

  Great massage, lovely service. Very happy customers!

 • AM
  5.0
  Shiatsu 60

  Everything from the sorroundings to the skill of the massose was great

 • GO
  5.0
  Shiatsu 60

  Magia! Nie zgadzam się z opisem „bardzo dobrze” - powinna być opcja „wspaniale”.
  Masaż Shiatsu sam w sobie jest bardzo intensywny, więc jeśli ktoś liczy na miłe głaskanie to polecam wybrać coś innego z oferty, ale jeśli masz problemy z napięciem mięśni i bólami kręgosłupa to wyjdziesz jak nowo narodzony!
  Po wyjściu z gabinetu od razu umówiłam kolejną wizytę, tym razem na pełny masaż 90-minutowy i będę tam wysyłać wszystkich moich znajomych.

 • MV
  5.0
  ThaiBali massage 90

  It was my first massage with Noi, she is very good and knows how a massage should be done. I am very satisfied and I can recommend Noi.

  Byłem pierwszy raz na masażu u Noi, jest naprawdę dobra i potrafi wykonać masaż perfekcyjnie. Jestem bardzo zadowolony z masażu i mogę Ja polecić każdemu, warto spróbować.

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.