ThaiBali

ul. Floriańska 36, 31-021 Kraków

Masaż potrafi uzdrowić ciało i zapewnić harmonię duszy. W Thai Bali przeniesiemy Cię w krainę egzotycznego orientu. Tutaj, korzystając z technik masażu wykorzystywanych w Tajlandii i na Bali, pomożemy Ci się zrelaksować i pozbyć bólu oraz zmęczenia. Wszystkie zabiegi w naszym salonie masażu przeprowadzane są przez wykształcone masażystki pochodzące z Bali oraz Tajlandii.

Goście naszego salonu mogą skorzystać z różnorodnych zabiegów relaksacyjnych, takich jak m.in. masaż balijski, tradycyjny masaż tajski, masaż stemplami ziołowymi czy masaż gorącymi kamieniami. Nasze terapeutki zajmują się również przeprowadzaniem orientalnych rytuałów na twarz i ciało, wśród których można znaleźć te o działaniu oczyszczającym, odmładzającym i wygładzającym. Warto zaznaczyć, że medycyna orientalna przynosi najlepsze efekty, kiedy zabiegi są powtarzane regularnie. Dlatego specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy możliwość wykupienia karnetów upoważniających do skorzystania z serii masaży.

Wiemy, że codzienny stres może trwale pogorszyć nastrój i wpływa negatywnie na efektywność pracy. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm. W ramach pakietów socjalnych na relaksujące zabiegi i masaże zapraszamy pracowników, którzy będą mogli zregenerować siły i zyskają lepsze samopoczucie.

Salon masażu orientalnego Thai Bali zlokalizowany jest w ścisłym centrum Krakowa, przy ul. Floriańskiej 36. Zachęcamy do rezerwacji wizyt online. Serdecznie zapraszamy!

Wszystkie usługi

5.0
27 opinii

Opinie

 • MV
  5.0
  ThaiBali massage 90

  It was my first massage with Noi, she is very good and knows how a massage should be done. I am very satisfied and I can recommend Noi.

  Byłem pierwszy raz na masażu u Noi, jest naprawdę dobra i potrafi wykonać masaż perfekcyjnie. Jestem bardzo zadowolony z masażu i mogę Ja polecić każdemu, warto spróbować.

 • AN
  5.0
  ThaiBali massage 60

  Cudowna atmosfera, profesjonalizm, pełen relaks, polecam!

 • IW
  5.0
  Back, neck, shoulder 45

  Pełen profesjonalizm :)

 • MV
  5.0
  Traditional thai massage 90

  Today first time I had Traditional Thai massage with lomi lomi elements with Ayu.
  It was 90 minutes version of the massage,in my opinion Ayu performed it very well, whole 90 minutes she worked intensively with engagement.
  Personally I recomendet.

  To był mój pierwszy Tradycyjny masaż tajski z elementami lomi lomi z Ayu. Dziewczyna wykonywała swoje zadanie z zaangażowaniem i intensywnie przez całe 90 minut.
  Polecam

 • MV
  5.0
  ThaiBali massage 90

  Masaz całosciowy, balijski 90 min, jak zwykle pani przez caly czas wykonywala masaz z zaangarzowaniem i intensywnie.
  Osobiscie polecam.

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Program lojalnościowy

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.