Przejdź do głównej zawartości
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!

Terra Spa Iwona Kossakowska

Chmielna 5 lok. nr 7, 00-021 Warszawa

Szukasz renomowanego zakładu fryzjersko-kosmetycznego w samym centrum Warszawy? Zajrzyj koniecznie do Terra Spa, położonego przy ul. Chmielnej 5 (lok. nr 7), w pobliżu Nowego Światu. O włosy i urodę klientów troszczą się tu prawdziwi eksperci, dbający o komfort i zadowolenie gości. Pod ich opiekę często oddają się gwiazdy. Wystarczy tylko wspomnieć, że do klientek salonu należy choćby Olga Bołądź.

Wśród zabiegów świadczonych w Terra Spa znajduje się szeroka oferta usług kosmetycznych. Klienci przede wszystkim decydują się tu na strzyżenie przez doświadczonych stylistów, koloryzację oraz modelowanie. Panowie mogą tu także zatuszować siwiznę. Salon przy Chmielnej oferuje również bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych, pozwalających zadbać o twarz i o ciało. W ofercie tego miejsca znajduje się też depilacja woskiem i pastą cukrową oraz masaże.

Nie bez znacznie pozostaje także wyjątkowy klimat tego miejsca. Zabytkowe wnętrza zostały wypełnione stylowymi meblami i luksusowymi dodatkami. W tę wysmakowaną aranżację zostały wplecione nowoczesne urządzania fryzjerskie oraz kosmetyczne, które stały się nowoczesnym elementem efektownie dopełniającym wystrój.

Nie masz pomysłu na upominek dla kogoś szczególnego? W salonie można kupić kupony prezentowe na konkretne zabiegi, które przygotowywane są w pięknej oprawie graficznej. Co więcej, w Terra Spa organizowane są również imprezy integracyjne oraz spotkania biznesowe. To miejsce, które daje naprawdę wiele możliwości.

Nasz adres:

00-021 Warszawa, ul. Chmielna 5 lok. nr 7 ( domofon / wejście w bramie )
tel.: 72 622 14 17, 607 077 538
E-mail: spa@terraspa.pl, hairchmielna@terraspa.pl

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy