TEASHI nail lab - Armii Krajowej / Bronowice / Kraków

Armii Krajowej 12/lok. 4, 30-150 Kraków (https://goo.gl/maps/EpqhevfZin4vVVjA6)

W Teashi żegnamy lato - w poniedziałek zaczynamy cieszyć się jesiennym słońcem :) dla wszystkich naszych Klientek i Klientów przygotowaliśmy z tej okazji rabat - 10% - na wszystkie zabiegi manicure i pedicure:) promocja rozpoczyna się już w ten poniedziałek, z pierwszym dniem jesieni i potrwa do końca października.
Zapisywać możecie się przez stronę www.teashi.pl oraz telefonicznie - 693 923 133
Serdecznie zapraszamy 😍
*--- Promocja trwa od 23.9 do 31.10 2019 roku ---*

TEASHI nail lab całkowicie zmienia to czego doświadczasz w salonie manicure i
pedicure. Odkrywa na nowo tradycyjne podejście, styl i wrażliwość japońską wykorzystując współczesne techniki, by profesjonalnie i luksusowo dbać o Twoje dłonie i stopy.
W TEASHI nail lab osiągnęliśmy najwyższą jakość i wręcz laboratoryjną higienę świadczonych usług. Charakteryzuje nas pełen profesjonalizm, wrażliwość i dbałość o nawet najdrobniejszy szczegół, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wszystkie zabiegi wykonujemy jedynie na najnowocześniejszych, profesjonalnych urządzeniach i zawsze używamy jednorazowych, bądź sterylizowanych w autoklawie narzędzi oraz przyrządów zabiegowych.
Wnętrza TEASHI nail lab zaprojektowaliśmy tak, aby każdy nasz klient czuł się w nich wyjątkowo, jego zmysły doznały ukojenia, a umysł odprężenia. Przychodząc do nas, przychodzisz nie tylko na luksusowe, w pełni profesjonalne i bezpieczne zabiegi, ale także na chwilę relaksu.
Umów się już dziś i przyjdź do wyjątkowego miejsca pielęgnacji dłoni i stóp w Krakowie, gdzie realizowane są fantazje o pięknych, zdrowych dłoniach i stopach.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.