SZEPTY URODY Kosmetyka profesjonalna & szkolenia - Opinie

ul. Oleśnicka 18, 50-375 Wrocław
4.4
5 opinii

Opinie

 • MA
  4.0
  niezweryfikowany

  Nawiązując do poprzedniego-negatywnego komentarza muszę posypać głowę popiołem i przeprosić.Okazało się,że kompletnie pomyliłam osoby.Dowiedziałam się o tym przypadkiem.Wiele osób otwiera własne salony(pomyliłam adres) i byłabym niesprawiedliwa, gdybym nie wycofała swojego wpisu.JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM!

 • MA
  3.0
  niezweryfikowany

  Miałam niestety okazje zrobić pazurki jeszcze za czasów kiedy P.ela pracowała w Clarenie.Nie mogę podzielić zdania poprzedniczek,robiła je z łaską(może miała zły dzień)i nie doświadczyłam tego "profesjonalizmu"bo paznokcie przestały istnieć po zaledwie 4dniach a wiem jak należy dbać o tipsy.Mam nadzieje,że teraz się bardziej stara.

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Ela jest bardzo miła ,przyjemnie jest się u niej zrelaksowac,pomoze wyslucha fachowo doradzi.w 1000% polecam!!!!!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Też byłam u pani Eli :) Świetna dziewczyna, dobrze doradziła a co najważniejsze poradziła sobie z moimi wypryskami na twarzy ;/. Wybieram się przed ślubem do niej na rzęsy robi tą metodą co się przykleja jedną rzęsę do jednej rzęsy wygląda to bardzo naturalnie i długo się trzyma.
  Polecam bo naprawdę fajna miła i dobrze robi zabiegi. Ja jestem bardzo zadowolona.

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła kosmetyczka ,kompetętna z bardzo dużą wiedzą. Była szkoleniowcem w Clarenie więc ma wiedzę. Mila przyjaznana atmosfera. Robilam tam zabieg na twarz , swietny masaz. Do tego utwardza paznokciez taka siateczka i sa mocne i maja idealny ksztalt.
  POLECAM
  aha i ceny....rewelacja bardzo niske w najwyzszej jak dla mnie jakosci