Symfonia Piękna

Lelewela 2, 45-550 Opole

 Nasz salon kosmetyczny na opolskim rynku działa od 2010 roku. Chcąc sprostać wymaganiom naszych Klientów, postanowiliśmy poszerzyć ofertę i w 2013 roku przenieśliśmy się do nowego, luksusowego lokalu w Opolu przy ulicy Lelewela 2. Studio kosmetyczne zostało połączone z relaksującymi zabiegami SPA, masażami oraz zajęciami fitness.
„Symfonia Piękna” jest miejscem, w którym nie tylko odkrywamy piękno ciała człowieka, ale dbamy również o to, by w naturalny sposób utrzymać idealny wygląd! Chcemy, aby każdy z naszych Klientów poczuł się zrelaksowany, odprężony i maksymalnie wypoczęty.
Nasze studio kosmetyczne w Opolu wyróżnia profesjonalizm, wykwalifikowany personel oraz miła atmosfera. Współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku oraz działamy na najnowocześniejszych urządzeniach kosmetycznych. Każdą osobę traktujemy indywidualnie. Dzięki szerokiej ofercie zabiegowej jesteśmy w stanie zaspokoić każdą potrzebę, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

5.0
3 opinie

Opinie

 • RE
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z usług w tym Instytucie Urody. Piękno wystroju, profesjonalna obsługa, uśmiech dla klienta. Czuję się tam zawsze wyjątkowo. Serdecznie polecam wszystkim w ciemno. SPA na najwyższym poziomie.

 • ZO
  5.0
  niezweryfikowany

  Miła atmosfera ... profesjonalne zabiegi ... super zabieg na twarz naczyniową i doskonale dobrane kosmetyki do domu . Wracam tam z przyjemnością . Polecam ten salon wszystkim znajomym i też korzystają tam z zabiegów kosmetycznych i spa . Wszyscy są zadowoleni . Dziękuję Symfonia Piękna

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Cudowna atmosfera, profesjonalna obsługa, pełna klasa! Polecam każdemu!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.