Przejdź do głównej zawartości

Sylwia Daniel Gabinet Kosmetologiczny oraz Masażu Iwona Gondek

Nadbrzeżna 59, 33-300 Nowy Sącz

Make Up

 • Dzienny 90 min
  90 zł
 • Wieczorowy/Okolicznościowy 90 min
  150 zł
 • Ślubny próbny 90 min
  150 zł
 • Ślubny 90 min
  180 zł

Make Up

Makijaż w Gabinecie Kosmetologicznym Sylwia Daniel tworzony jest w dowolnym stylu wedle życzenia klienta. Wykonujemy wszystkie makijaże bardzo starannie i dokładnie, zważając na każdy najmniejszy detal. Nasz gabinet w dziale makijaży stawia za cel podkreślenie naturalnej urody klientki, jej seksapilu i kobiecości bez efektu sztucznej maski i przerysowania. Dbamy o jakość i trwałość naszych makijaży uświadamiając nasze Panie o ważnym aspekcie jakim jest regulacja brwi, dokładne oczyszczenie, peeling i głębokie nawilżenie skóry, a także ust przed wykonywanym makijażem.

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy na makijaże wieczorowe, subtelne, bądź intensywne z mocnym konturowaniem twarzy, makijaże ślubne, kamuflujące, do sesji zdjęciowych, pokazów mody, nagrań filmowych, a także na delikatne makijaże dzienne, oraz makijaże glow z efektem mocnego rozświetlenia.

Wizażystki w Gabinecie Kosmetologicznym Sylwia Daniel zwracają szczególną uwagę na Make Up mający działanie zdrowotne dla skóry klienta, dlatego w naszej ofercie używamy do stworzenia idealnego makijażu kosmetyków mineralnych Brytyjskiej marki Lili Lolo, która wraz z rozwojem cywilizacji i świadomości konsumenta stworzyła “oddychające” ekologiczne kosmetyki do makijażu.

Kosmetyki mineralne Lily Lolo, które Państwu proponujemy zamiast drażniących substancji chemicznych, sztucznych barwników, parabenów, nanocząsteczek i wypełniaczy są w 100% naturalne, pozbawione wszelkiej chemii. Produkty Lily Lolo nie zatykają porów, posiadają również właściwości antybakteryjne, które znacząco poprawiają wygląd cery. Dzięki kosmetykom Lily Lolo skóra twarzy przez cały dzień oddycha.

Make Up mineralny jest makijażem bardzo trwałym dającym efekt naturalnie zdrowej i promiennej cery bez efektu maski, oraz bez efektu “ściętego” makijażu po kilku godzinnej zabawie. Makijaż nie powoduje alergii i nie podrażnia skóry.