Przejdź do głównej zawartości

SUNGATE BEAUTY & SPA

PLAC POWSTAŃCÓW WARSZAWY 2A, 00-030 Warszawa

Masaż relaksacyjny

 • 30 min. 30 min
  100 zł
 • 45 min. 45 min
  140 zł
 • 60 min. 60 min
  170 zł
 • 90 min. 90 min
  240 zł

Rytuał masażu ciepłymi olejkami to sposób na wytchnienie od codziennych obowiązków i zapomnienie o stresie po całym dniu ciężkiej pracy, którego nie da się niczym innym zastąpić. Daj swojemu ciału nagrodę za wytrwałość a umysłowi możliwość dotarcia do niezmierzonych przestrzeni. Niech ciepło, przyjemny zapach i delikatny dotyk eksperta otulą Twoje zmęczone ciało, a z pewnością szybko odzyskasz nie tylko równowagę, ale i promienny wygląd. Dobrze wiesz, że to bezcenne.
Podczas rytuału używamy naturalnych olejków (winogronwy, avokado, sezam, słodki migdał), które są podgrzewane do odpowiedniej temperatury. Dla pobudzenia zmysłów dodajemy olejki eteryczne, zapach możesz wybrać sam.

Niesamowita moc z masażu ciepłymi olejkami

Gwarantujemy, że takiego masażu, jaki zyskasz u nas, nie zrobi Ci nikt inny. W naszym salonie robimy więcej niż wszystko byś poczuł jego niesamowitą moc.

Odpowiednia atmosfera, cicha i kojąca muzyka relaksacyjna, uśmiechmasażysty to dopiero wstęp do odzyskania utraconej harmonii i nabrania nowych sił do życia.

Oto nasz niesamowity sekret – stosowanie aromatycznych olejków podczas delikatnego, jednostajnego muskania ciała ciepłem dłoni rozluźnia organizm mobilizując go do produkcji endorfin, zwanych hormonami szczęścia. Do tego stopniowo łagodzi napięcie mięśniowe oraz sprawia, że umysł odpoczywa. Po prostu relaks w czystej postaci!

A co najważniejsze w stosowaniu tego typu masażu nie ma przeciwskazań medycznych. Może z niego skorzystać każdy, po odpowiednim skomponowaniu olejków nawet alergicy!

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu masażu Sungate Beauty & Spa w Warszawie na masaż relaksacyjny.