Stylomania

Komorowicka 36, 43-300 Bielsko-Biała

Zadbane ciało, piękne spojrzenie, wspaniałe paznokcie oraz nowa fryzura to jest to, o czym marzy każda kobieta. Wiemy, że często na to wszystko brakuje czasu. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek, stworzyliśmy bogatą ofertę różnorodnych zabiegów, podczas których sprawimy, że każda z Was poczuje się wyjątkowo.

U nas możesz skorzystać z szerokiej gamy zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych. W naszym salonie profesjonalnie zatroszczymy się zarówno o Twoje ciało, twarz, dłonie i stopy. Wymodelujemy włosy oraz zadbamy o oprawę oczu. Oddając się w nasze ręce, w miłej i komfortowej atmosferze spędzisz czas, zrelaksujesz ciało i umysł, a przede wszystkim odmienisz swój wygląd. Peelingi, mikrodermabrazja, depilacja, przedłużanie rzęs, pielęgnacja i stylizacja paznokci - to tylko niektóre zabiegi, z których możesz skorzystać. Dodając do tego modne strzyżenie, niebanalną koloryzację lub efektowne upięcie, masz gwarancję pełnej metamorfozy. Cóż lepiej poprawi nasz humor niż zmiana własnego wizerunku?

Zapraszamy do naszego salonu, który mieści się w Bielsku – Białej na ulicy Komorowickiej 36. Przyjdź, a przekonasz się, jak łatwo można zadbać o swoje ciało.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Zwierzęta dozwolone

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.