Stylizacja Włosa Agnieszka Dziewulska

Wittekówny 2/6, 81-187 Gdynia

Umów się na wizytę u awangardowych fryzjerów z prawdziwą pasją. Artyści z warsztatu Stylizacja Włosa nie boją się zmian i lubią prawdziwe wyzwania – zwłaszcza te związane z pozytywnym odmienianiem wizerunku. Nasz salon fryzjerski jest parterem najlepszych marek kosmetyków, takich jak m.in.: Wella, Nioxion, L’Oréal oraz Olaplex. Nasze wnętrza urządziliśmy w duchu nowoczesności i minimalizmu. Wygodne fotele, duże lustra i przyjemna atmosfera sprawią, że w czasie stylizacji będziesz mógł się odprężyć.

Zajmujemy się kreacją damaskich i męskich fryzur. Strzyżemy nożyczkami i maszynką, stylizujemy brodę oraz wąsy. Czeszemy włosy różnej długości, układając je w efektowne fryzury na różne okazje. Specjalizujemy się również w koloryzacji – wiemy, jak uzyskać piękne barwy nawet na ciemnych włosach. Przeprowadzamy też szereg zabiegów regeneracyjnych z wykorzystaniem ampułek, keratyny i botoxu. Zajmujemy się także fachową oceną stanu włosów. Możemy również zaproponować sprzedaż kosmetyków do domowej pielęgnacji.

Każda wizyta zaczyna się od rozmowy z klientem. Bardzo ważne dla nas, aby fryzura była dostosowana nie tylko do typu urody, ale także temperamentu oraz oczekiwań konkretnej osoby. Z przyjemnością doradzamy ciekawe stylizacje.

Nasz salon fryzjerski znajduje się w Gdyni na Oksywiu przy ul. Wittekówny 2/6. Czekamy tu na Państwa od poniedziałku do piątku. Zachęcamy do korzystania z internetowego systemu rezerwacji. W pobliżu bez problemu można znaleźć miejsce parkingowe. Serdecznie zapraszamy!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.