Przejdź do głównej zawartości

STUDIO URODY ŻOLI

Krasińskiego 16, 01-581 Warszawa

Studio Urody Żoli to miejsce, w którym mieszkanki Żoliborza i okolic zadbają kompleksowo o swoją urodę. Specjaliści z zakresu wizażu, fryzjerstwa i makijażu permanentnego dbają o to, by każda Klientka była w pełni zadowolona po wizycie w Studio. Klimatyczne wnętrze, profesjonalizm pracowników i miła atmosfera sprawiają, że wizyta w salonie to także chwila wytchnienia od codziennych trosk.

W skład zespołu Studia Urody Żoli wchodzą między innymi: założycielka Jolanta Błądzińska, a także specjaliści z zakresu stylizacji fryzur, wizażu, kosmetyki oraz makijażu permanentnego. Dzięki ciągłemu udoskonalaniu swoich umiejętności, w czasie szkoleń organizowanych przez renomowane marki, mogą oferować klientom usługi uwzględniające najnowsze techniki i trendy urodowe.

Fryzjerzy i styliści fryzur zapraszają między innymi na strzyżenie oraz koloryzację, a także na układanie efektownych fryzur. W ofercie znajdują się także zabiegi regeneracyjne, które pozwalają odzyskać zdrowy i piękny wygląd włosów. Panowie mogą dodatkowo zdecydować się na stylizację brody. Mile widziani są tutaj także najmłodsi Klienci, którzy po raz pierwszy będą korzystali z usług fryzjera.

Kosmetyczki oferują zabiegi urodowe dopasowane do wieku i potrzeb skóry Klienta. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych Studio oferuje także depilację woskiem, piercing oraz relaksujące masaże.

Studio Żoli przygotowało także niespodziankę dla swoich Klientów – zaproszenia upominkowe, które mogą stanowić wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby, która chce zadbać o siebie w wyjątkowym miejscu.