Studio Urody Victoria Sylwia Zabilska - Opinions

Ul. Józefa Garibaldiego 4/18B, 04-078 Warszawa
4.4
5 opinii

Opinie

 • RA
  5.0
  niezweryfikowany

  Super dokładność, miła atmosfera. Salon czysty, a kosmetyczki zadbane. Wszystko odbywa sie w sterylnych warunkach. Stanowczo najlepszy salon w jakim dotychczas byłam.
  Ja osobiście byłam na hennie brwi z ich regulacja oraz na zabiegu usuwania owłosienia z pach i bikini woskiem. Henna zrobiona perfekcyjnie, moje brwi wyglądają pięknie. Polecam serdecznie ten salon

 • MC
  5.0
  niezweryfikowany

  Najlepszy salon na zawsze. korzystam od 2007 roku. wszystkie zabiegi ,kosmetyczka manicure, pedicure, fryzjer na najwyższym poziomie. sam fakt ze jeżdżę tam do 4 lat mimo ze mam daleko z ochoty!!!
  a miałam bliżej przez 3 lata i pokochałam i Panie i Jakość usług i atmosferę. Tam czuje się kobiecość i nakierowanie na Klienta.

  za każdym razem jestem szczęśliwa że mam swój salon
  w którym czuje się dobrze, w którym jestem traktowana bardzo dobrze,
  w którym dostaje i usługi na najwyższym poziomie ale także wsparcie i to COŚ co jest niewidoczne ale za to mega energetyczne wspierające Kobiecość, Urodę, szczęśliwe życie. One to mają!!! serdecznie polecam

 • EL
  5.0
  niezweryfikowany

  panie kosmetyczki wcześniej pracowały w salonie na targowej. jestem klientką ponad dwadzieścia lat: profesjonalna obsługa, atmosfera bardzo przyjazna, serdeczna, jakość usług super (dotyczy tylko pań kosmetyczek, ponieważ z fryzjerki i pedicure nie korzystałam). .żeby się odstresować nie potrzebna terapia, wystarczy odwiedzić salon victoria przy garibaldiego, gorąco polecam.

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam. Jestem klientką salonu Studio Urody Victoria od 7 lat! Korzystam ze wszystkich usług w tym salonie. Kosmetyka jest rewelacyjne, wosk mistrzostwo! Korzystam rownieź z usług fryzjerskich super! Manicure i pedicure robię także regularnie raz w miesiącu i nie popieram opinii Pani niedoszłego klientki. Fotel do pedicure jest standardowy jaki jest wymagany i jest wygodny a do trzymania nóg jest profesjonalny podnożek! A jeśli chodzi o sterylizację narzędzi to jest na wysokim poziomie pisze to z pełną odpowiedzialnością! Podczas którejś z wizyt byłam świadkiem kontroli z sanepidu, Salon dostał pozytywną ocenę i nawet sama Pani z sanepidu określiła, źe preparaty do sterylizację i dezynfekcji są z najwyższej półki! Pracują tam rewelacyjne kobiety po wizycie w tym salonie czuję się wspaniale! Jednym malutkim minusem jest to że trzeba trochę długo poczekać na wizytę, bo Pańie maja bardzo dużo zapisów, ale dużym plusem jest to ,że są bardzo elastyczne i zostają do późnej nocy żeby każda klientka była zadowolona. To jest najlepszy salon w którym kiedykolwiek byłam!
  POLECAM
  Oddana klientka Agnieszka

 • NK
  2.0
  niezweryfikowany

  Nie wypowiadam się na temat jakość wykonania usług w tym salonie, ponieważ nie doszło do ich wykonania. A to dlatego, że jestem zdania, iż brak profesjonalnego łóżka, na którym wykonuje się pedicure oraz brak autoklawu do sterylizacji narzędzi dyskwalifikuje ten salon. Pedicure wykonuje się plus minus 1,5 godziny. Trudno, aby w tym czasie siedzieć na zwykłym fotelu, z nogami nie wiadomo gdzie. - Nie mamy łóżka, bo nie mamy na to warunków - usłyszałam. To nie udawajmy, że robimy pedicure. A narzędzia w XXI wieku wypadałoby sterylizować zgodnie ze sztuką, a nie w kubku z nie wiadomo czym. Zgroza. Daję komentarz neutralny a nie negatywny, ponieważ trudno mi negatywnie ocenić usługę, której nie miałam wykonanej.
  Niedoszła klientka, która tylko straciła czas:(.