Studio Urody Twoje 5 minut, Piątkowo, Śmiałego

Bolesława Śmiałego 31, 61-674 Poznań

Kameralna atmosfera, sterylna czystość oraz profesjonalna i miła obsługa czekają właśnie na Ciebie :)
 
Zapraszamy !
 
Studio Urody
Twoje 5 minut
788178841 

4.8
9 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Rewelacyjna, profesjonalna, dokładna, gabinet czysty, ładny, szybko, dobrze wykonany zabieg , ceny w normie. Szczególnie polecam zabiegi na twarz i elementy medycyny estetycznej ( wykonuje lekarz) . Pozdrawiam.

 • MW
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo przyjemne miejsce, oaza relaksu kobiety w każdym wieku. Niezwykle sympatyczna, wiecznie uśmiechnięta Pani Klaudia fachowo, cierpliwie i dokładnie rozwiewa wszelkie wątpliwości. Szeroki wybór usług, za bardzo przystępne, konkurencyjne ceny.

 • ZN
  3.0
  niezweryfikowany

  Pani bardzo miło natomiast z tymi cennikami które tu są zamieszczone niestety wprowadza w błąd. Nie skorzystałam z usług tego gabinetu tylko i wyłącznie dlatego ( nie powinnam oceniać szczegółowo gabinetu natomiast dodanie komentarza tego wymaga)

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam, korzystałam i z pewnością tam wrócę!!!
  Jestem oczarowana obsługą jaką serwuje pani Klaudia o jakże dziewczęcej urodzie, potrafiąca w kilka chwil zjednać sobie - śmiem twierdzić - każdego klienta, niezależnie od wieku. (mam 40 lat). Widać u niej wielkie zaangażowanie w to co robi i wysoką kulturę osobistą. (brawa dla rodziców za dobre wychowanie).
  Namówiona przez koleżanki i wabiona przez różnego rodzaju reklamy, wybrałam się tam na zabieg zwany mezoterapią....Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania już po pierwszej wizycie. Oczywiście od razu zapisałam się na całą serię. Czuję się wspaniale - młodziej!!! Córka oceniła, że ubyło mi 5 lat (zabieg na twarz). Dziękuję bardzo pani Klaudio, tak trzymać. Dawno nie miałam tak miłej obsługi i taaaaaaaakich rezultatów. Będę panią wszystkim polecać.

 • NE
  5.0
  niezweryfikowany

  Chodzę od 2 miesięcy na rolletic, uwielbiam to miejsce :) Właścicielka, pani Klaudia, to cudowna osoba, serdeczna i miła :) Wszystkie dziewczyny są zadowolone z usług, polecam!!

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

KNYKCIE

Poznań, Szamarzewskiego 10
5.0
238 opinii
KNYKCIE

LOCAL.hair

Poznań, Garbary 43
4.9
64 opinie
LOCAL.hair

W O N D E R L A N D

Poznań, Galeria Dębiec 28 Czerwca 1956, 384/32
5.0
1983 opinie
W O N D E R L A N D

ManicurePlus

Poznań, Pleszewska 1
4.9
612 opinii
ManicurePlus
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.