Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!

Studio Urody SYNERGIA

Jana III Sobieskiego 185, 43-300 Bielsko-Biała (Koło ronda przy kościele w Starym Bielsku.)

Szukasz miejsca, w którym zabiegi kosmetyczne przynoszą naprawdę widoczne rezultaty?
Miejsca gdzie usługi wykonywane są na najwyższym poziomie?
Gdzie możesz skorzystać z unikatowych zabiegów?

Bielskie Studio Urody Synergia powstało z prawdziwej pasji. Jego założycielką jest Katarzyna Kotowska – dyplomowany kosmetolog z wieloletnim stażem.
Studio Urody Synergia to miejsce znane z profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetyki, kosmetologii, medycyny estetycznej, manicure, pedicure oraz fryzjerstwa.
Można skorzystać tu z wielu zabiegów, których nie ma nikt w Bielsku-Białej! Jest to jedna z dwóch Klinik Partnerskich HydraFacial w Polsce. Zabiegi hydradermabrazi to niewątpliwie hit tego miejsca!
W studio wykonywana jest innowacyjna mezoterapia próżniowa wieloigłowa, redermalizacja skóry, karboksyterapia, mikrodermabrazja, rytuały awangardowej marki PAYOT, peelingi chemiczne tj. PQ AGE, stylizacja oraz pielęgnacja dłoni i stóp.

Oprócz strefy kosmetycznej prowadzone są usługi fryzjerskie oparte na najwyższej jakości produktach KEVIN.MURPHY. Tylko w Synergii skorzystać możesz z najnowocześniejszych technik przedłużania i zagęszczania włosów australijskiej firmy SHOWPONY!

Studio urządzone jest nowocześnie i ze smakiem. Aranżacja utrzymana w tonacjach bieli, szarości i turkusu sprzyja relaksowi, a wygodne, podgrzewane fotele pozwalają odprężyć się w trakcie zabiegów. Pyszna kawa, chilloutowa muzyka i miła, rodzinna atmosfera sprawia, że klienci chętnie powracają.

Synergia oznacza współpracę. Dlatego dążymy do łączenia różnych zabiegów, które „współpracują” ze sobą, byś otrzymał o wiele szybciej i na dłużej spektakularny efekt kuracji.

Studio Urody Synergia położone jest w Bielsku-Białej przy ul. Jana III Sobieskiego 185 (w pobliżu Kościoła Św. Stanisława w Starym Bielsku).

POCZUJ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG!

Zadbamy o Ciebie od stóp po głów!!!
Zapraszamy.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.