Studio urody "Sophie"

ul. Słoneczników 41, 42-606 Tarnowskie Góry

 Studio urody "Sophie" to kameralne miejsce, w którym odpoczniecie i poczujecie się wyjątkowo. "Sophie" powstało z pasji i  zamiłowania do kosmetyki. Wykształcenie, a także doświadczenie pozwolą mi dobrać odpowiednie zabiegi przeznaczone indywidualnie dla Ciebie. 
Oprócz zabiegów podstawowych, tj. stylizacja oprawy oczu (henna, regulacja), oczyszczanie, eksfoliacja kwasami owocowymi, manicure, pedicure, depilacje, makijaże, masaże, przedłużanie i zagęszczanie rzęs - sluze pomoca przy doborze kosmetykow do pielegnacji domowej, które przedluza i poglebia efekty zabiegów gabinetowych. Serdecznie zapraszam!
 

Wszystkie usługi

5.0
1 opinia

Opinie

  • KL
    5.0
    niezweryfikowany

    Na pierwszą wizytę umówiłam się do "Sophie" na hennę brwi i rzęs, żeby zobaczyć czego mogę się spodziewać po salonie. Zostałam bardzo mile zaskoczona. Mimo, że umówiłam się na krótki zabieg zostałam poczęstowana kawą i ciasteczkiem :) Z zabiegu jestem bardzo zadowolona. W końcu ktoś dobrze wyregulował mi brwi. Pani Asia jest bardzo dokładną i sympatyczną osobą. Umówiłam się już na kolejny zabieg :) Polecam!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.