Studio Urody Sandra

ul. Zegadłowicza 39/1, 34-100 Wadowice

 Studio Urody Sandra jest miejscem stworzonym dla osób, które pragną zadbać o swoje ciało w miłej, orientalnej atmosferze. Dokładamy wszelkich starań, aby zabiegi przez nas oferowane spełniały najwyższe standardy jakości. Zatrudniamy tylko wykwalifikowane kosmetyczki, dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że usługi przez nas świadczone są najwyższej jakości. W naszym salonie kosmetycznym możecie zakupić Państwo dowolne kosmetyki firmy NANTES, GlySkinCare, Norel, Bielenda, Farmona, SANDANCE, novaclear. Posiadamy w swojej ofercie całą gamę produktów oferowanych przez te firmy.
Nasze gabinety spełniają najwyższe normy jakości, jako jedne z nielicznych w okolicy dostosowane są dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.
W naszym Studio poczujecie się Państwo otoczeni specjalną opieką, gdyż u nas każdy klient wchodzi do osobnego pomieszczenia, które zapewnia mu spokój, intymność i całkowity relaks i wypoczynek. Jest to bardzo ważne dla osób ceniących sobie prywatność.
Zapraszamy wszystkich do naszych gabinetów kosmetycznych w Studio Urody Sandra na ulicy Zegadłowicza w Wadowicach,
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00,
w soboty od 9:00 do 18:00.

5.0
2 opinie

Opinie

 • AA
  5.0
  niezweryfikowany

  Cudne wnętrze. Wchodząc, człowiek już czuje się zrelaksowany. Paznokcie super. Polecam serdecznie.

 • WI
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo sympatyczne Panie, naprawdę znają sie na rzeczy. Zawsze wychodzę zadowolona, ceny też mają super. Polecam gorąco!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.