Przejdź do głównej zawartości

Studio Urody "PRETTY BAR”

Zagnańska 94/21, 25-560 Kielce (PARK PLAZA )

Chcecie poznać wszystkie sekrety piękna i kobiecej urody? Zapraszamy do salonu kosmetycznego “PRETTY BAR” na efektywne spotkania stylizacyjne i rewelacyjne zabiegi, gwarantujące Wam promienny, elegancki wygląd. Nazywam się Martyna Smardzewska i chętnie potowarzyszę Wam w świadomym odkrywaniu własnej atrakcyjności. Zajmujemy się profesjonalnym makijażem, perfekcyjną stylizacją rzęs i mistrzowską geometrią brwi. Mamy przyjemność pokazywać Wam, że piękno nie jest wyłącznie domeną młodości, ani gwiazd showbiznesu. W każdej z Was drzemie potencjał, który wystarczy wydobyć na zewnątrz i właściwie pielęgnować. Tym samym spełniamy Wasze estetyczne marzenia. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w każdej okoliczności.

Zadbamy o Wasz nienaganny wizerunek zarówno w ważnych chwilach życia, jak i bez specjalnej okazji - ot, po prostu wtedy, kiedy macie ochotę ładnie wyglądać. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie i w oparciu o najlepsze, specjalistyczne produkty. Polecamy m.in. unikalną hennę pudrową, która pogrubia i mocno odżywia naturalne brwi, pozwalając na wyrysowanie ich idealnego kształtu. Staramy się, by nasze spotkania przebiegały zawsze w przyjaznej i sympatycznej atmosferze, a efekty naszej pracy przekraczały Wasze najśmielsze oczekiwania. Pomagamy Wam dobierać najlepsze rozwiązania i doradzam jak codziennie czuć kobieco i wyjątkowo. Chętnie podejmujemy się też stylizacyjnych wyzwań i zadań specjalnych, gdyż stawiamy na nieustanny rozwój i lubimy dodawać smaku rzeczywistości. Zachęcamy do zapoznania się poniżej z pełną ofertą “PRETTY BAR”.

Na każdy interesujący Was zabieg wygodnie umówicie się dzięki szybkiemu systemowi rezerwacji online dostępnemu po kliknięciu w wybraną usługę. Zapraszamy.

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa