Studio Urody Prestiż

Wysoka 8a, 41-200 Sosnowiec

Studio Urody Prestiż znajduje się przy Wysoka 8a w Sosnowcu. Salon kosmetyczny to nie tylko miejsce, w którym zadbasz o swoje ciało, ale również przestrzeń zarezerwowana tylko dla Ciebie. Chcemy, żebyś mogła zrobić coś dla siebie, znaleźć moment, w którym poczujesz się zrelaksowana i wypoczęta. Bardzo dbamy o atmosferę, która panuje w Studio Urody Prestiż. W naszej ofercie można znaleźć masaże, masaże relaksacyjne, mikrodermabrazja, ścieranie naskórka, a także mezoterapia. W trosce o Twoje bezpieczeństwo, uważnie wykonujemy każdy zabieg. Pracujemy na odpowiednich urządzeniach oraz dobrych kosmetykach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

3.0
2 opinie

Opinie

 • WI
  1.0
  niezweryfikowany

  nigdy nikogo tm niema byłam tam kilka razy aby zobaczyć i ciągle niema NIKOGO nie wiem po co to istnieje kiedyś była tam fajna kosmetyczka zawsze doradziła fajnie ; )

 • A;
  5.0
  niezweryfikowany

  Bylam tam pierwszy raz z polecenia mojej koleżanki i okazało się żę się oplaca Pani Kosmetyczka była bardzo dokladna jeśli chodzilo o oczyszczanie mojej twarzy jeszcze nikt wcześniej mi tak super nie zrobil zabiego czulam się bezpiecznie choć nie zawsze komfortowo bo oczyszczanie do relaksujących zabiegów nie należy ale warto było napewno bedę chodzić systematycznie Polecam ; )

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.