Studio Urody ''Piękno i Styl''

Mieczysława Sasina 19, 05-200 Wołomin

Czym jest prawdziwa kobiecość? To wyrafinowane piękno, które nie zna metryki. Ponadczasowy styl, który nie przemija wraz z modą. Uroda, która idzie w parze ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Bycie kobietą to zaszczyt i przyjemność, którą warto celebrować każdego dnia. Studio Urody “Piękno i Styl” z Wołomina pragnie towarzyszyć Ci w przyjemnych kobiecych rytuałach i wspólnie z Tobą odkrywać wszystkie uroki kobiecości.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej sytuacji. Kiedy pragniesz odświeżyć swój wizerunek modną stylizacją - wyczarujemy na Twoich paznokciach istne cuda, a eleganckim i trwałym makijażem podkreślimy powagę i odświętność Twojej uroczystości. Kiedy potrzebujesz głębokiej regeneracji skóry, dobierzemy do kondycji i typu Twojej cery specjalistyczny zabieg pielęgnacyjny. Kiedy szukasz skutecznych metod usuwania zbędnego owłosienia, zaproponujemy jedną z trwałych i bezproblemowych metod depilacji. Cokolwiek wybierzesz z naszej bogatej oferty zabiegowej, dokładamy wszelkich starań, byś czuła się komfortowo i bezpiecznie, a efekt naszej pracy spełniał wszystkie Twoje oczekiwania i długotrwale olśniewał. Dopieszczamy Twoje ciało i pomagamy osiągać Ci pełnię atrakcyjności bez wyrzeczeń i nieprzyjemnych doznań.

Nasz gabinet jest całkowicie przyjazny Twojemu zdrowiu. Przykładamy najwyższą wagę do sterylności i higieny zabiegów, niezależnie od stopnia ich zaawansowania. Pracujemy przede wszystkim na jednorazowych narzędziach, a wszystkie inne poddajemy dokładnej sterylizacji w profesjonalnym autoklawie. Polecamy i zapraszamy.

Udogodnienia

  • Parking

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.