Studio Urody ''Piękno i Styl''

ul. Sasina 19, 05-200 Wołomin
4.8
4 opinie

Opinie

 • ED
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z usług pani Hani od ok. 2 lat. Poznałam Ją jeszcze przed otwarciem własnego gabinetu "Studio Urody Piękno i Styl". Szczególnie zwraca uwagę Jej dbałość o sterylność. Kolejną ważną kwestią są stosowane kosmetyki: profesjonalne, specjalistyczne. Ponadto, Pani Hania dysponuje fachową wiedzą i chętnie udziela porad, wyjaśnia działanie kosmetyków i zabiegów. Jest osobą otwartą na potrzeby i nastrój klientek i klientów: potrafi pracować w ciszy i skupieniu, ale również porozmawiać o zwykłych, codziennych sprawach oraz żartować. W gabinecie panuje swobodna atmosfera sprzyjająca relaksowi.
  Manicure, pedicure: dokładnie, bezboleśnie, bez powikłań.
  Zabiegi na twarz: rozkosz dla twarzy :-)

 • MA
  4.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalna obsługa i przemiła atmosfera. Skorzystałam z kilku usług tego salonu i moja opinia jest jak najbardziej pozytywna:
  Manicure hybrydowy-niezwykle ważna dezynfekcja i sterylizacja narzędzi :) dokładność i pomysłowość zdobienia paznokci , praca na markowych produktach
  Pedicure- markowe produkty i sposób wykonania. Naturalny pedicure bardzo długo utrzył się na płytce paznokciowej bez odpryśnięcia lakieru :)
  Manicure-przez długi czas lakier utrzywał się na płytce paznokciowej mimo wykonywania domowych czynności
  Makijaż-markowe produkty, idealny dobór kolorów i trwałość ;)
  PoLECAM ;)

 • ST
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam każdemu wizytę w tym salonie. Przemiła kosmetyczka, która zna się na swojej pracy. Dba o komfort swoich klientów i na bieżąco informuje o nowościach. Cena adekwatna do wykonanej usługi. U mnie efekty były widoczne już po pierwszej wizycie!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Poszłam do salonu z polecenia znajomych, i jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Mam skórę mega wrażliwa, ,zdecydowałam się na zabieg wyciszająca-łagodzący i naprawdę taka była,praktycznie zero zaczerwienienia po zabiegu jak to zwykle bywa. Zero rumienia na twarzy. Nie wiem czy to zasługa p.Hani czy kosmetyków na których pracuje,ale do tej pory w zadnym gabinecie nie uzyskałam takiego efektu. Przytulny salon,podczas zabiegu muzyka w tle,masaż,rewelacja,kosmetyki markowe. Jestem za miesiąc.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.