Studio Urody Piccola Stella - Opinie

Pułkownika Leopolda Lisa-Kuli 7, 35-032 Rzeszów
5.0
4 opinie

Opinie

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Z usług salonu korzystałam wiele razy i śmiało mogę polecić. Wszystko na najwyższym poziomie i profesjonalne. Zabiegi depilacji laserowej skuteczne i warte swojej ceny. Zabiegi oczyszczania twarzy łącznie z laserem frakcyjnym sprawiły, że moja buzia wygląda na zdrową i odmłodzoną. Moja cera jest dosyć problematyczna ale uzyskałam wiele porad i pomoc przy doborze zabiegów oraz kosmetyków odpowiednich dla mnie. Polecam.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam na depilacji laserowej oraz frakcyjnym na blizny. Tak samo chodzą moja siostra i kuzynka. Planuje permanentny. Jak narazie wszystko super. Czysto i z klasa. Babki duzo wiedza i fajnie doradzaja,. Ceny przyzwoite.

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserowej. I powiem użytkowniczkom ( przyszłym klientkom), że nie wierzyłam, że mogą być takie efekty. To niesamowite! Efekty już są widoczne i odczuwalne po pierwszym zabiegu. Minął już miesiąc - nie mogę doczekać się kolejnego zabiegu.
  Co ważne, włoski już się nie wrastają, a te co odrastają są słabsze dzięki temu golę nogi raz na tydzień, a nie codziennie. Warte swojego kosztu i bólu. POLECAM

 • YA
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystałem z zabiegu depilacji laserowej. Sprawnie, miło i stosunkowo niedrogo. Polecam.