Studio Urody Margo - Opinie

Wyszogrodzka 1, 03-337 Warszawa
4.5
4 opinie

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo profesjonalnie wykonana henna brwi z regulacją. Fachowo, dokładnie, wysoka jakość usługi wykonana w przyjemnej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Z przyjemnością polecę salon znajomym oraz samą będę w dalszym ciągu korzystać.

 • NI
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Małgosia najlepsza na świecie dziękuję za piękne brewki w końcu wyglądam jak człowiek kolor dobrany idealne do moich rudych włosów. Szczerze polecam to studio kosmetyczne miła atmosfera naprawdę warto pozdrawiam

 • SM
  3.0
  niezweryfikowany

  Byłam dwukrotnie na regulacji brwi, sama nie potrafię sobie tego zrobić jak należy. Za pierwszym razem, po wyjściu z salonu, byłam bardzo zadowolona. Dziś jestem załamana. Mam do siebie żal, że nie spojrzałam w lustro po zabiegu i nie zrobiłam karczemnej awantury... Dopiero w domu zobaczyłam, że każda brew ma inny kształt, a na domiar złego lewą Pani Małgorzata wyrwała od wewnętrznej strony oka aż do tęczówki!!! (szerokość od nosa do momentu gdy zaczyna się tęczówka) Wyglądam jak wariat! Nie wiem, jak profesjonalistka, której mianem określa się Pani Małgorzata, mogła zrobić coś takiego... Moja twarz straciła przez to proporcje. Jestem bardzo zawiedziona, poczekam aż brwi odrosną i biegnę do innej kosmetyczki na poprawę tego, co spartaczono w Margo.

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo fajny salon kosmetyczny. Przemiła kosmetyczka.