studio urody magdalena

Długa 14, 67-200 Przedmoście

Kameralne Studio Urody Magdalena to miejsce, w którym łatwo odzyskasz utracony spokój. Miła atmosfera, przyjemne rozmowy i profesjonalne zabiegi kosmetyczne z pewnością poprawią Twój nastrój. Warto wybrać się tu zarówno z myślą o codziennej pielęgnacji, jak i przed specjalnym wyjściem. Gabinet kosmetyczny jest przyjazny dzieciom, dlatego nie musisz obawiać się, z kim zostawisz swoją pociechę na czas zabiegu.

W ofercie gabinetu kosmetycznego można znaleźć szeroką gamę usług upiększających. Wśród nich znajduje się m.in. depilacja różnych partii twarzy i ciała, henna brwi i rzęs, przekłuwanie uszu, manicure i pedicure, a także zagęszczanie rzęs, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym oraz mezoterapia igłowa z koktajlem witaminowym. Polecamy również makijaż permanentny – to zabieg, który pozwala cieszyć się trwałym, perfekcyjnym makijażem. Wykonywany jest on z dużą starannością, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i wysokiej jakości kosmetyków. Warto tu też skorzystać z solarium.

Wszystkie usługi przeprowadzane są na sprawdzonych kosmetykach, m.in. na innowacyjnych preparatach Pharma Cosmetic. Każdorazowo produkty wykorzystywane w trakcie zabiegu są dostosowywane do indywidualnych potrzeb cery klienta.

Studio Urody Magdalena położne jest w Głogowie przy ul. Długiej 14. Zachęcamy do rezerwacji profesjonalnych usług kosmetycznych. Na wizytę można umówić się bardzo wygodnie – za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji. Zapraszamy!

Kosmetyczka

Zespół

Employee default
Magdalena Slufarska
Employee default
Judyta Żak

Udogodnienia

  • Przyjazne dla dzieci
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.