Studio Urody Lea - Opinie

Cygańska Góra 4A, 80-171 Gdańsk
4.5
8 opinii

Opinie

 • RO
  1.0
  MANICURE kombinowany

  W życiu nie spotkałam się z tak wysokim brakiem profesjonalizmu! Począwszy od kompletnego braku zainteresowania klientem, który właśnie wszedł do salonu po nieprzyjemną atmosferę, Panie fryzjerki olewczym i oceniającym zdawało się spojrzeniem zerkające i co najważniejsze nie wykonanie usługi. Pani robiąca manicure stwierdziła że nie wykona go, tłumacząc się tym że materiał był wadliwy i musieli go oddać na reklamację. Pomijam fakt że mamy 21 wiek i istnieją telefony, maile w związku z czym można było a raczej NALEŻAŁO chociażby zadzwonić do mnie i uprzedzić, tak żebym nie musiała fatygować się i przyjeżdżać na DARMO. Muszę dodać również iż Pani całą winę zwaliła na swoją szefową, co w moim mniemaniu uważam za wysoce niestosowne. Widać bardzo ciężki klimat w tym pożal się Boże "salonie". Plus co mnie rozbawiło na następny dzień dostałam sms z podziękowaniem za skorzystanie z usług i prośbę o opinie. Proszę bardzo. NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA!

  SU
  Odpowiedź od Studio Urody Lea:

  Dzień dobry pani Magdaleno. Osobiście dzisiaj dzwoniłam ale pani nie odebrała telefonu. Chciałam jako wlasciciel przeprosić za tą sytuację. Pracownica trzy razy przepraszała, tak mi dzisiaj oznajmiła. Wczoraj w Google napisała pani opinię, dzisiaj w versum .Czy aż tak zależało Pani nas ocenić ? Prowadzę salon od 8 lat i zawsze uważam że klient jest najważniejszy i dbam o to moje dziewczyny również. Nie cofnę czasu ale dodam tylko że nie popełnia błędów ten kto nie pracuje. Ważna też jest rozmowa osobista na którą bylam gotowa .pozdrawiam serdecznie. Dodam że tytan zniekształca paznokcie. Chciałyśmy Pani dobra. POZDRAWIAM SERDECZNIE LENA JANKOWSKA

 • MO
  5.0
  Manicure hybrydowy

  Świetny kontakt i odpowiedź na moje potrzeby. Paznokcie pięknie "obrobione", a dłonie pięknie nawilżone i odżywione po kuracji.
  Dziękuję.

 • AG
  5.0
  Strzyżenie męskie

  Jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie. Polecam dziewczyny - na pewno jeszcze wrócę.

 • HA
  5.0
  Henna brwi i rzęs + regulacja (komplet)

  Wszystko w najlepszym porządku, profesjonalnie i w miłej atmosferze, Dziękuję.

 • MO
  5.0
  Manicure hybrydowy

  Profesjonalnie wykonana usługa w niezwykle miłej atmosferze

  SU
  Odpowiedź od Studio Urody Lea:

  Dziękuję bardzo :)

 • AL
  5.0
  Henna brwi i rzęs + regulacja (komplet), Strzyżenie z modelowaniem, Zabieg hydrobalance
 • MA
  5.0
  Strzyżenie męskie
 • AN
  5.0
  Zabiegi na twarz 3+1 gratis