Studio Urody Kobieteria Kinga Słowik - Opinie

ul. Rynek 5, 34-600 Limanowa
5.0
7 opinii

Opinie

 • K.
  5.0
  niezweryfikowany

  Zabieg ibx na zniszczoną płytkę paznokcia. Paznokcie zniszczone ze względu na pracę. Pierwszy raz stosuje taki zabieg. Bardzo dobra i szybka usługa wraz z wyjaśnieniem całego zabiegu krok po kroku. Bardzo miła obsluga w salonie.

 • SW
  5.0
  niezweryfikowany

  Takiej ilości kolorów jeszcze nie widziałam w żadnym salonie. Oj było się nad czym zastanawiać chyba z 200szt . :) a za mało paznokci. Trafiłam tu z polecania i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Zostanę tu już na dłużej. Polecam.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Przedłużanie paznokci na formie bardzo solidnie zrobione, paznokieć nie odróżnia się od pozostalych. Hybryda nie odpryskuje. Całość trzyma się świetnie i jest starannie wykonana.
  Makijaż wykonany u pani Kingi wytrzymał całą noc bez poprawek. Piękne wykonanie.
  Gorąco polecam :)

 • EM
  5.0
  niezweryfikowany

  Wspaniałe miejsce w którym bogate doświadczenie przeplata się z spersonalizowanym podejściem do każdego klienta Jestem pod wrażeniem wielkiego talentu Pani Kingi, to świetna i dokładna specjalistka, oby więcej takich.... Bywałam w wielu miejscach ale ten salon jest najlepszy! Odwiedzam to miejsce od kilku miesięcy i za każdym razem jestem pod ogromnym wrażeniem.

 • LI
  5.0
  niezweryfikowany

  Świetna kosmetyczka z dużym doświadczeniem, ciągle doskonaląca swój warsztat pracy. Profesjonalne podejście do klienta. Precyzyjnie wykonane zabiegi w bardzo atrakcyjnych cenach. Jestem stałą klientką i od Pani Kingi zawsze wychodzę zadowolona. Jeśli chcesz mieć pięknie wykonane paznokcie, makijaż czy inne zabiegi to polecam odwiedzić Studio Urody Kobieteria!

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon super! Oryginalny wystrój lokalu. Już od samego progu czuć miłą i przyjazną atmosferę. Usługa wykonana solidnie i z pełna perfekcją. Pani kosmetyczka jest miłą i perfekcyjną osobą. Z daleka widać, że kocha swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Szczerze polecam salon. Z pewnością tutaj jeszcze wrócę.

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Manicure hybrydowy zrobiony w tym salonie był w 100% taki jak chciałam, pomoc i doradzenie w wyborze koloru i rodzaju. Profesionalna i miła obsługa pomoc i doświadczenie. Polecam salon dla osób zainteresowanych.