Studio Urody JULIA - Opinions

Rycerska 2, 59-220 Legnica
4.0
8 opinii

Opinie

 • RM
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Jola przemiła kobiet O:-) ,profesjonalistka z doświadczeniem zawodowym , potrafi doradzić w dziedzinie kosmetologii. Profesjonalne zrobione rzęsy , jestem bardzo zadowolona z efektów, bardzo naturalne i lekkie . W gabinecie miałam także zrobione brwi permanentne , dobrze dobrany pigment, efekt zadowalający. Szczerz Polecam ten Gabinet Kosmetyczny.

 • AG
  4.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do pani Joli. Bardzo dokładna i skrupulatna osoba. To pierwsza osoba w Legnicy, która tak pięknie zagęściła mi rzęsy (efekt bardzo naturalny).
  Korzystam z usług już bardzo długo i jestem pełna podziwu. Makijaż permanentny wykonany u p. Joli też bardzo subtelny, nie przerysowany. Fajnie jest spotykać takich ludzi z pasją. Polecam w 100%

 • GO
  5.0
  niezweryfikowany

  Kilkukrotnie robiłam hennę brwi, traf chciał, że zawsze u innej kosmetyczki. Aż wreszcie trafiłam do tego salonu :) Jestem bardzo zadowolona, zdecydowanie najlepiej wykonana henna ze wszystkich, jakie miałam przyjemność (a czasem i nieprzyjemność) robić w Legnicy. Piękny kształt, naturalny efekt, super, zdecydowanie polecam :)

 • NA
  3.0
  niezweryfikowany

  Witam a ja w Salonie Robiłam hybrydę na dłoniach i muszę przyznać , że nie jestem zadowolona z racji odklejania się zdobień bo 3 dniach mało tego hybryda odpryskiwała raczej nie skorzystam z usługi więcej :) z racji że oczekuję dobrze zrobionych paznokci za 70 zł

 • BZ
  5.0
  niezweryfikowany

  trafiłam do salonu Julia całkiem przypadkiem , akurat wtedy byłam w Legnicy.
  Pani Jolanta Skuza "wyczarowała" mi piękne ,wręcz idealne brwi. Efekt utrzymuje się bardzo długo! jeszcze z żadnego salonu nie wyszłam taka szczęśliwa i zadowolona jak od Pani Joli, która jest bardzo dokładna precyzyjna , delikatna , kompetentna i przemiła a przede wszystkim profesjonalna. Potrafi bardzo dobrze doradzić i wydobyć to co piękne, robi to z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem. Bardzo czyściutko i higienicznie. Polecam wszystkim ten salon. :)

 • MA
  4.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegu mezoterapii igłowej.
  Pani Jola bardzo dokładnie i precyzyjnie "ostrzykuje" kwasem hialuronowym. Moja buzia wygląda rewelacyjnie.

 • KL
  1.0
  niezweryfikowany

  Bardzo serdecznie polecam .Pani Jola jest bardzo precyzyjna ,dokładna i delikatna zarazem w wykonywaniu przez nia chocby usługi depilacji.
  Jestem zadowolona z usług i do tego jeszcze przyzwoitych cen .
  :) stała już w tej chwili klientka

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo polecam studio urody JULIA. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonywanych usług. Pani Jola jest bardzo dokładna, wszystko wykonuje z wielką precyzją, jeżeli ma się jakieś wątpliwości to wszystko dokładnie wytłumaczy. Wyprowadziła moją buzię z trądziku (połączyła dietę wraz z odpowiednią pielęgnacją twarzy) i szybko zauważyłam efekty. Pani Jola to "chodząca encyklopedia" odnośnie zdrowego odżywiania. Szczerze polecam