Studio Urody Infinity

Jutrzenki 12, 43-300 Bielsko-Biała

Obudź w sobie naturalne piękno! Studio Infinity to miejsce, w którym możesz pokreślić swoją urodę lub poddać się całkowitej metamorfozie. Tutaj zabiegi wykonywane są przez profesjonalistów korzystających z innowacyjnego sprzętu i najwyższej jakości materiałów. Dzięki bardzo szerokiej ofercie realizowanych w Infinity zabiegów, klientki mogą korzystać z indywidualnie dobranych pakietów, pozwalających kompleksowo zadbać o urodę. To świetnie wybór dla pań, które marzą o profesjonalnej pielęgnacji na co dzień, jak i dla tych, które przygotowują się na specjalne okazje.

W Infinity można skorzystać z profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz mezoterapii różnych partii ciała. Studio urody specjalizuje się także w klasycznej i laserowej depilacji. Można tu również zdecydować się na piercing oraz makijaż (również permanentny) lub nauczyć się tego, jak zrobić dobry make-up. To także dobre miejsce, dla osób szukających odprężenia i pragnących przywrócić skórze energię – można tu skorzystać z regenerujących masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało.

Studio Infinity to także miejsce, w którym prowadzone są kursy z zakresu kosmetologii. Salon dysponuje profesjonalną salą szkoleniową ze specjalistycznymi stanowiskami oraz modelkami, mogącymi uczestniczyć w ćwiczeniach. Studio zlokalizowane jest w Bielsku-Białej przy ul. Jutrzenki 12. Klienci mogą pozostawić samochody na dużym parkingu przed centrum handlowym.

Fryzjer
Kosmetyczka
Paznokcie
Depilacja
Medycyna estetyczna

Zespół

Employee default
Anna Krząstek
Employee default
Ela Zielińska
Employee default
Paulina Majdak

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Program lojalnościowy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.