Studio Urody Infinity

Jutrzenki 12, 43-300 Bielsko-Biała (Pasaż Tesco)

Obudź w sobie naturalne piękno! Studio Infinity to miejsce, w którym możesz pokreślić swoją urodę lub poddać się całkowitej metamorfozie. Tutaj zabiegi wykonywane są przez profesjonalistów korzystających z innowacyjnego sprzętu i najwyższej jakości materiałów. Dzięki bardzo szerokiej ofercie realizowanych w Infinity zabiegów, klientki mogą korzystać z indywidualnie dobranych pakietów, pozwalających kompleksowo zadbać o urodę. To świetnie wybór dla pań, które marzą o profesjonalnej pielęgnacji na co dzień, jak i dla tych, które przygotowują się na specjalne okazje.

W Infinity można skorzystać z profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz mezoterapii różnych partii ciała. Studio urody specjalizuje się także w klasycznej i laserowej depilacji. Można tu również zdecydować się na piercing oraz makijaż (również permanentny) lub nauczyć się tego, jak zrobić dobry make-up. To także dobre miejsce, dla osób szukających odprężenia i pragnących przywrócić skórze energię – można tu skorzystać z regenerujących masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało.

Studio Infinity to także miejsce, w którym prowadzone są kursy z zakresu kosmetologii. Salon dysponuje profesjonalną salą szkoleniową ze specjalistycznymi stanowiskami oraz modelkami, mogącymi uczestniczyć w ćwiczeniach. Studio zlokalizowane jest w Bielsku-Białej przy ul. Jutrzenki 12. Klienci mogą pozostawić samochody na dużym parkingu przed centrum handlowym.

WAMPIRZY LIFTING/ OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

BON PODARUNKOWY

KONSULTACJA

MEDYCYNA ESTETYCZNA

KOSMETYKA

Zespół

Employee default
Anna Krząstek
Employee default
Arleta Kawulok
Employee default
Paulina Majdak
Employee default
GABRIELA PIETRAS
Employee default
Stanisław Trznadel
Employee default
JOANNA WANDZEL - FILARY

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Program lojalnościowy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.