Przejdź do głównej zawartości

Studio Urody Infinity

Jutrzenki 12, 43-300 Bielsko-Biała (Pasaż Tesco)

Obudź w sobie naturalne piękno! Studio Infinity to miejsce, w którym możesz pokreślić swoją urodę lub poddać się całkowitej metamorfozie. Tutaj zabiegi wykonywane są przez profesjonalistów korzystających z innowacyjnego sprzętu i najwyższej jakości materiałów. Dzięki bardzo szerokiej ofercie realizowanych w Infinity zabiegów, klientki mogą korzystać z indywidualnie dobranych pakietów, pozwalających kompleksowo zadbać o urodę. To świetnie wybór dla pań, które marzą o profesjonalnej pielęgnacji na co dzień, jak i dla tych, które przygotowują się na specjalne okazje.

W Infinity można skorzystać z profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz mezoterapii różnych partii ciała. Studio urody specjalizuje się także w klasycznej i laserowej depilacji. Można tu również zdecydować się na piercing oraz makijaż (również permanentny) lub nauczyć się tego, jak zrobić dobry make-up. To także dobre miejsce, dla osób szukających odprężenia i pragnących przywrócić skórze energię – można tu skorzystać z regenerujących masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało.

Studio Infinity to także miejsce, w którym prowadzone są kursy z zakresu kosmetologii. Salon dysponuje profesjonalną salą szkoleniową ze specjalistycznymi stanowiskami oraz modelkami, mogącymi uczestniczyć w ćwiczeniach. Studio zlokalizowane jest w Bielsku-Białej przy ul. Jutrzenki 12. Klienci mogą pozostawić samochody na dużym parkingu przed centrum handlowym.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Rezerwacja natychmiastowa