Studio Urody Ikona

ul. Migdałowa 10, 02-796 Warszawa

 Kiedy Klientka wchodzi do naszego salonu z ufnością oddaje siebie w nasze ręce. Studio Ikona pragnie stać się gwarantem dobrego smaku, jakości i perfekcji wykonywanych usług. Pragniemy aby to miejsce było dla Państwa wyjątkowe, gwarantowało relaks, poczucie bezpieczeństwa, wprawiało w dobre samopoczucie. Nasz kapitał to Wy - zadowoleni Klienci. Zapraszamy do Studia Ikona, gdzie w atmosferze domowego ciepła będziemy mogli spełniać Wasze oczekiwania.

4.2
31 opinii

Opinie

 • AN
  4.0
  niezweryfikowany

  Polecam gorąco! Ze względu na promocję postanowiłam spróbować hybryd. Bardzo ładnie to wyszło. Super, że tak długo się trzymają i nie tracą na jakości! Jestem bardzo zadowolona. Na pewno to nie moje ostatnie hybrydy!

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo profesjonalna obsługa, wysoka jakość przeprowadzanych zabiegów, przyjazna atmosfera!! Cieszę się, że dałam się namówić koleżankom na ten salon i go sprobowałam, teraz chodzę tylko tam i namawiam dalej kobiety , by wybrały się tam i spróbowały!!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Najlepszy salon. Żałuję, że nie korzystałam z platformy wcześniej, miałabym ekstra ciało na wakacje :)
  Świetne efekty.
  Poza tym obsługa zawsze na wysokim poziomie, nie naciągają na niepotrzebne zabiegi, ale dobrze doradzą.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Swietne efekty po wykorzystaniu karnetu na platformę odchudzającą. Faktycznie zlikwidowała cellulit, z którym walczyłam po ciąży. skóra wygląda znacznie młodziej
  ! Chodzę często na paznokcie hybrydowe, a ostatnio skusiłam się na wybielanie paznzokci u stóp.
  Rewelacja

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Super salon, robiłam tam od stycznia depilację laserową nóg bikini i pach. na szczęście wyrobiłam się przed wakacjami. Efekty są super. Dbają bardzo o klienta i o sprzęt, zawsze czysto i miła atmosfera. Gorąco wszystkim Panią polecam!

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.