Studio Urody "idalia" Tyczyńska-Woźniak Iwona

ul. Sienkiewicza 26, 26-600 Radom

Studio Urody "idalia" Tyczyńska-Woźniak Iwona znajduje się przy ul. Sienkiewicza 26 w Radomiu. Kraina piękna nie musi oznaczać wcale czegoś odległego i niedostępnego. Wystarczy, że odwiedzisz nasze skromne progi :). To właśnie w Studio Urody "idalia" Tyczyńska-Woźniak Iwona czeka na Ciebie wszystko, co sprawi, że poczujesz się zrelaksowana i wypoczęta. Daj sobie chwilę dla siebie i zapomnij o codzienności. W naszej ofercie można znaleźć oczyszczanie twarzy, depilacja pastą cukrową brazylijska, a także mezoterapia szyja, dekolt. Co wybierasz? Odpowiedz nam podczas wizyty! Do zobaczenia!

5.0
2 opinie

Opinie

 • LZ
  5.0
  niezweryfikowany

  W marcu 2015 byłam na pedicure leczniczym z zastosowaniem kostki Arkady z powodu boleśnie wrastających paznokci. Zabieg okazał się bezbolesny i bardzo dobrze wykonany. Nie pisałam wcześniej ponieważ nie chciałam zachwalać przed czasem. Zabieg przyniósł natychmiastową ulgę, która trwa do dziś. Zostałam obsłużona mile i bardzo fachowo za przystępną cenę. Żałuję, że przez tyle lat cierpiałam. Bardzo dziękuję pani Iwonie. Serdecznie polecam salon fryzjersko-kosmetyczny IDALIA przeniesiony teraz na ulicę Sienkiewicza 26. Wkrótce znów odwiedzę ten salon.

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam, polecam ten Salon pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do klienta jeśli chodzi o salony kosmetyczne. Miałam 5 miesięcy temu robione dwa paznokcie kostką arkady póki co jest świetnie. Problem ropy i stanu zapalnego palców miną po wizycie:) Będąc na kontroli skusiłam się również na zmianę fryzury pierwszy raz wyszłam od fryzjera zadowolona. Kolor i ścięcie włosów idealnie dobrane do mnie. Warto było pokonać 130 km i się przekonać ze istnieją profesjonalne salony kosmetyczne.

  P.S. Nie warto się męczyć z wrastającymi paznokciami.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.