Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lotos - Opinions

ul. Garibaldiego 4 lok.3p, 04-078 Warszawa
5.0
5 opinii

Opinie

 • IL
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z usług tego salonu od niedawna. Jestem pod mega wrażeniem jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne. Polecam wszystkim panią Jole- kobieta 100% profesjonalizmu. Mam prównanie z wieloma kosmetyczkami i przyznaje, że na chwilę obecną nie spotkałam się z lepszą obsługą- nawet depilacja (bikini brazylijskie) jest praktycznie bezbolesna w wykonaniu Pani Joli.

 • ZN
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystałam z zabiegu w tym salonie w ramach kuponu zniżkowego i jestem bardzo zadowolona. Salon jest przestronny i czysty, personel bardzo uprzejmy. W oczekiwaniu na zabieg zostałam poczęstowana pyszną herbatką. Sama usługa została przeprowadzona profesjonalnie i co najważniejsze, nie odczułam że jestem traktowana gorzej, bo przyszłam z kuponu, co zdarzało się w innych salonach.

 • DS
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z różnych usług w tym salonie od ponad 3 miesiecy i nie zamierzam na tym poprzestać :) jak dotąd byłam na manikiurze i pedikiurze hybrydowym, depilacji, przedłużaniu rzęs i zabiegu na twarz. Miła, relaksująca atmosfera i wysoka jakość zabiegów,a przy tym dość niskie ceny (manikiur hybrydowy 70zł, depilacja całych nóg 80zł). Polecam.

 • MW
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani przedłużająca rzęsy z tego salonu uratowała moje rzęsy które były zniszczone po wizycie u innej "stylistki"! Miałam dosłownie 10 rzęs na jednym a 15 na drugim oku :/ pani z Lotosa dokleiła mi rzęsy tak, że braków prawie nie było widać - nawet po 2 rzęsy do mojej jednej, po czym zaprosiła po tygodniu na ponowne doklejenie do tych rzęs które w tym czasie odrosły i co mnie zaskoczyło nie wzięła za tą poprawkę pieniędzy! W poniedziałek idę na 4 już uzupełnienie, moje rzęsy pięknie odrosły, a te doklejane są cieniutkie i mięciutkie! Uzależniłam się od tych rzęs :)

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z usług pani Zuzy w tym salonie (manicure hybrydowy, przedłużanie rzęs) oraz z drobnych zabiegów (henna, regulacja) u pani Joli. Wiem, że oferta tego salonu jest bardzo szeroka, wkrótce zamierzam wybrać się na masaż. Z dotychczasowych zabiegów jestem bardzo zadowolona, niewysokie ceny a dobra jakość, sam salon jest bardzo przestronny i co dla mnie ważne część fryzjerska jest dobrze oddzielona od kosmetyki, co niweluje hałas i rozmowy klientów i pozwala zrelaksować się już podczas samego oczekiwania na zabieg. W salonie jest zawsze czysto i schludnie. Polecam.