Studio Urody I Masażu "twój Styl" Paweł Czernicki - Opinions

Ul. Wincentego Pola 15, 35-021 Rzeszów
4.3
6 opinii

Opinie

 • AM
  5.0
  niezweryfikowany

  Miałam ogromną przyjemność skorzystać z zabiegu termoliftingu u Pani Magdy, która posiada ogromną wiedzę w zakresie kosmetologii oraz umiejętność rozmawiania z klientem.Pani Magda bardzo profesjonalnie podeszła do zabiegu szczegółowo omawiając na czym będzie on polegał i w jaki poszczególne składniki zadziałają na skórę.Zabieg wykonany był niezwykle starannie oraz dokładnie i tego właśnie zabrakło podczas zabiegów w innych salonach kosmetycznych.W salonie Twój Styl nie wykonuje się zabiegów "taśmowo",tutaj podchodzi się do klienta i jego potrzeb indywidualnie.Drogie Panie z czystym sumieniem polecam to miejsce..ja na pewno będę tam regularnie wracać...

 • AK
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem klientka salonu od niedawna ale mogę go polecic wszystkim którzy potrzebują indywidualnego podejścia do klienta.Wykonywałam różne usługi w salonie i z każdej byłam zadowolona.Polecam wszystkich fachowców są super .

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem zachwycona paznokcie zelowe wykonywala mi Pani Lilia przed slubem.Bardzo profrsionalne dobrany kolor, dyzayn,ksztaut paznokci i do tego piekny makijaz ktory trzymal sie do rana.Polecam salon wszystkim

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I POLECAM SALON.BYŁAM NA MASAŻU GORĄCĄ ŚWIECĄ
  I ZABIEG NA TWARZ .ZABIEG I MASAŻ GODNY POLECENIA.
  MEGA SIĘ ZRELAKSOWAŁAM .POLECAM PANIĄ NATALIE NA PAZNOKCIE .
  POLECAM WSZYSTKIM ODROBINE PRZYJEMNOŚCI.

 • AK
  5.0
  niezweryfikowany

  Pełen profesjonalizm.
  Zabieg na twarz wykonala mi Pani Agnieszka umilony masażem pełen relaks.Dopełnieniem po zabiegu była super nowa fryzura .Pani Kasia zmienila moj Look.Cały personel przesympatyczny .

  Polecam.

 • OL
  1.0
  niezweryfikowany

  Szczerze nie polecam tego salonu. Nieprofesjonalizm. Młode niedoświadczone fryzjerki, które nie słuchają klienta i robią wedle swoich upodobań. Efekt końcowy żenujący. Obsługa fatalna i nieprzyjazna klientom.