Studio Urody Fantazja - Opinions

Wałowa 27, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
8 opinii

Opinie

 • KS
  5.0
  niezweryfikowany

  Po przeprowadzce do Bielska długo szukałam zaufanej kosmetyczki aż trafiłam na Panią Edytę. Zabiegi są super profesjonalne, udalo nam się znacznie poprawić kondycję mojej skóry. Pani Edyta jest bardzo sympatyczna, godziny otwarcia gabinetu są elastyczne. Serdecznie polecam ! Ja na pewno będę wracac nadal

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Dlaczego polecam? Bo jest profesjonalnie - pielęgnacja mojej cery (trądzikowej) nie należy do najłatwiejszych, a mimo to nigdy się jeszcze nie zawiodłam. Pani Edyta nie przestaje pozytywnie zaskakiwać (oferuje wiele nowości kosmetycznych, wprowadza atrakcyjne promocje, nie odmawia pomocy w sytuacjach awaryjnych pomimo napiętego grafiku!!!). Regularnie korzystam także z farbowania brwi i rzęs. Po zabiegu zyskują one brakującą im wyrazistość, a przy tym wyglądają bardzo naturalnie. W tym roku miałam okazję wypróbować jakość makijażu okazjonalnego, który stanowił piękne dopełnienie stroju i fryzury. Co ważne, przetrwał całonocne szaleństwa na parkiecie. Od niedawna Studio Urody Fantazja to ulubione miejsce mojej mamy :) Wysoko sobie cenię te wspólne babskie wizyty. Elementem zwieńczającym całość jest rewelacyjna lokalizacja (centrum miasta).

 • CK
  4.0
  niezweryfikowany

  Do Fantazji chodzę juz od 2 lat. Pani Edyta zawsze cierpliwie i z uśmiechem objaśnia zasady działania zabiegów i preparatów. W profesjonalny sposób podchodzi do swojej pracy i zawsze wie jakie odczucia towarzyszą wszystkim zabiegom, ponieważ sprawdza je zawsze na sobie- dzięki temu doskonale rozumie co odczuwają jej klientki:-) jeśli uważa, że zabieg nie jest konieczny lub mógłby zaszkodzić informuje o tym klientów, dzięki temu jest naprawdę godna zaufania. Szczerze ją polecam!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  RE-WE-LA-CJA !!! Kosmetyczka godna polecenia. Bardzo miła, kompetentna i wspaniała. Makijaże w jej wykonaniu są rewelacyjne - sprawdzają się i na zdjęciach i przez całą noc na zabawie. Henna + regulacja brwi mistrzowska! Polecam !

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Edytka jest najlepszą z najlepszych - sympatyczna, uśmiechnięta, kontaktowa, przyjazna, delikatna, czyli atmosfera już jest na 6, a do tego dochodzi błogi zabieg w trosce o nasze piękno i czego może więcej chcieć kobieta pragnąca się zrelaksować? Pełen profesjonalizm, 100% zadowolenie. Polecam

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam. Zabiegi na profesjonalnym poziomie i w przystepnej cenie. Mozna liczyć na spejalistyczne doradctwo. Pani Edytka objasnia kazdy etap zabiegu i odpowiada na ciekawskie i laickie pytania dotyczace zabiegów :p

 • DA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pełen profesjonalizm, bogata oferta zabiegowa i atrakcyjne ceny. A do tego bardzo sympatyczna, doświadczona (mimo młodego wieku), potrafiąca doradzić odpowiedni zabieg i dbająca o własne dokształcanie Edytka. Gorąco polecam.

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Idealna kosmetyczka - rzetelna, sympatyczna, komunikatywna, z wiecznym uśmiechem na twarzy. Do swojego zawodu podchodzi z pasją. Zabiegi są w bardzo dobrej cenie i na poziomie, polecam ten salon każdej kobiecie, która chce poczuć sie piękna. Gabinet posiada ciepły klimat, tak jak jego właściecielka, warto tutaj zajrzeć :)