Studio Urody ELIKO Elżbieta Kopycka - Opinie

Ul. Stefana Żeromskiego 116, 26-600 Radom
5.0
3 opinie

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon Eliko podchodzi bardzo profesjonalnie do klienta. Nie ma "obsuwy" czasowej. Panie służą pomocą w wyborze koloru fryzury, pielęgnacji włosów, uczesania, zabiegów kosmetycznych. W salonie można zakupić profesjonalne kosmetyki. Korzystam z usług Salonu ponad 4 lata, miałam krótkie zniszczone rozjaśniaczem włosy i dzięki Pani Eli teraz mam lśniące długie i zadbane, które są ozdobą mojej kobiecości. Polecam bardzo! Myślę, że nikt nie wychodzi niezadowolony;-) bo ja wychodząc stamtąd czuję się jak po Red Bullu (dodaje skrzydeł):-)

 • SA
  5.0
  niezweryfikowany

  W salonie panuje bardzo miła atmosfera. Najbardziej lubię zabiegi pielęgnacyjne na włosy i twarz. Po nich zawsze czuję się zrelaksowana i zadbana. Ale największym dla mnie odkryciem jest zagęszczanie rzęs, rzęsami kaszmirowymi. One dają mi poczucie komfortu i naturalnego wyglądu. Salon jest w centrum miasta, a parking jest bezpłatny. Nie trzeba się martwić o bilet parkingowy. Dla mnie to duża zaleta, bo wtedy bez stresu spędzam tam miło czas.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam ten salon. Byłam bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu na twarz, który rozwiązał mój problem. Dostałam rownież bardzo dobre kosmetyki do domu. Jestem zadowolona. Polecam innym skorzystanie zarówno z kosmetyki jak i fryzjerstwa.