STUDIO URODY EDEN

zgodna 18, wrocław
3.5
13 opinii

Opinie

 • AS
  2.0
  niezweryfikowany

  Byłam wczoraj u Pani Magdy na przedłużanie włosów .Umówiłam się z nią na 120 pasemek.Owa pani stwierdziła,że mam małą głowę i powczepia mi po dwa pasma w 1 ring.wydawało mi się to dziwne ale zaufałam jej bo przecież ona zna się na tym lepiej.Wracając do domu dotknełam głowy aby zobaczyć jak to jest zrobione,i w tym momencie zrozumiałam,że zostałam oszukana przez panią Magde.ale wolałam się upewnić i poprosiłam mężą aby policzył ile mam pasem na głowie.Okazało się żejest ich aż 63 w tym trzy poprzecinane na pół i pozgrzewane .Została mi wykonana połowa usługi ,więc zostałam oszukana na połowę pieniędzy.Ale ja nie czuję się oszukana tylko okradziona na200zł. Mam zamiar po majówce pojechać do niej i wyjaśnić to bo skoro płacę to oczekuję konkretnie wykonanej usługi. NIE WIEM KTO PISZE TE POZYTYWNE KOMENTARZE CHYBA ONA SAMA ,BO JA NIE POLECAM.Moja opinia co do tego salonu to syf,kiła i mogiła.Moi znajomi mają taką samą opinie,a ja głupia napaliłam się na szybkie przedłużenie włosów i teraz mam za swoje.NAPRAWDĘ NIE POLECAM .Asia

 • BO
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam tam dzisiaj i nie rozumiem negatywnych opinii o tym salonie.Jest przepięknie wyposażony! Panie bardzo miłe i kompetentne.Kosmetyczka ,która zrobiła mi permamentnie brwi metodą kreskową posiada wielki talent i się doskonale na swojej pracy zna.
  Ponadto ceny są tam chyba najkorzystniejsze w całym Wrocławiu a jakość nie gorsza jak w salonach ,gdzie pobierają większe ceny za usługę niż w Berlinie. Mogę tylko polecić

 • ZA
  1.0
  niezweryfikowany

  Po prostu brak słów... Paznokcie żelowe wykonane "na odwal się": beznadziejnie pomalowane, krzywo spiłowane, a na dodatek po tygodniu 1 odpadł. Totalny brak profesjonalizmu: koleżanka była ważniejsza, aniżeli klient. Już wiadomo dlaczego tak często ten salon widnieje na różnego rodzaju portalach z kuponami.

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jakość usługi na najwyższym poziomie. Gorąco polecam przedłużaniw rzęs w tym salonie.wykonane sa perfekcyjnie. Atmosfera bardzo sympatyczna. Nie jesten w stanie uwierzyć w prawdziwość poprzednich wypowiedzi. Zaznaczam byłam klientką ,, kuponową" i chyba po raz pierwszy nie byłan potraktowana jako klient gorszej kategorii. Salon na 5+ ! Polecam każdemu. Ja napewno wrócę.

 • NI
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam.polecam polecam! Dobra jakość. Miła obsługa . Super ceny.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.