Studio Urody Bellissima

ul. Szafera 1, 31-543 Kraków
Usługi różne
4.5
21 opinii

Opinie

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Serdecznie polecam masaz u pani Marty. Bylam u niej dwa razy w krytycznych momentach dla mojego kręgosłupa i za kazdym razem bardzo profesjonalnie sie mna zajela. Doskonale zna swój fach i potrafi wyczuć, jakie miesnie potrzebuja regeneracji. Pani Marta jest poza tym przemila i dowcipna osoba, ktora rozmowa potrafi umilić czas spedzony na lozku do masazu (podgrzewanym!;)).

 • NA
  1.0
  niezweryfikowany

  Okropne, nigdy wcześniej mnie nie spotkało coś takiego. Kupiłam kupon na usługi fryzjerskie na grouponie i przyszłam na umówiona godzinę po czym po oczekiwaniu pół h zostałam poinformowana ze fryzjerka nie przyjdzie do pracy. Drugiego dnia miałam mieć robione odrosty, refleksy, regenerację i cięcie z modelowaniem. Farba okropnie położona ( brudne czoło i szyja) a zamiast refleksów ( wszystko w brązie) miałam jasnożółte łaty bądź pasma zaczynające się plamą od środka. Regeneracja trwała na zmywaku mniej niż nałożenie odżywki .Dodam jeszcze ze na wstępie fryzjerka powiedziała ze muszę dopłacić. W salonie brudno , wszystko brudne.. szkoda słów. Żałuje ze odrazu nie wyszłam .Siedziałam 4,5 h wyszłam załamana nie wiedząc co powiedzieć i w szoku . Czuje się napadnięta i obdarta z tego o co najbardziej dbałam. Miałam włosy za ramiona a zostały mi strzępy nie do odratowania

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Trądzik od zawsze powodował u mnie wiele kompleksów. Przetestowałam całą masę produktów oraz odwiedziłam wielu dermatologów, niestety nie było znaczącej poprawy w stanie mojej cery. Dopiero w Bellissima otrzymałam kompleksową pomoc, analizę i rozpoznanie przyczyny trądziku. Na podstawie analizy, którą przeprowadził lekarz zostały dobrane odpowiednie dla mnie lekarstwa, który przyniosły wyraźną poprawę.

 • UL
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem stałą klientką tego salonu. Uwielbiam atmosferę jaka tam panuje. Męczyłam się z trądzikiem. Długo szukałam pomocy i dopiero w Bellissima dostałam fachową pomoc i po trądziku nie ma już prawie śladu.

 • ZB
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam serdecznie
  Jakiś czas temu małżonka namówiła mnie na zabieg odsiwiania włosów. Przyznam szczerze, że byłem dość sceptycznie nastawiony do tego typu zabiegu, jednak bardzo się zaskoczyłem widząc efekt końcowy! Brak siwego włosa, bardzo naturalny wygląd, czuję się młodszy i pewny siebie jak 10 lat temu.
  Jestem zadowolony z obsługi, szybkości wykonania zabiegu i czasu jego trwania!
  Polecam Panią Mariolę

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.