Studio Urody Beautycan Paulina Rybak - Opinions

Wyszyńskiego 20, 10-455 Olsztyn
5.0
3 opinie

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Robiłam u Pani Pauliny rzęsy metodą 1:1. Nie wiem jak to robi, ale jeszcze nigdy nie trzymaly mi sie tak dlugo. Po 4tyg na dopelnieniu bylo ich jeszcze calkiem sporo, a u innych stylistek zostawalo niewiele. W kazdym razie jestem baaaaardzo zadowolona i jak rzęsy to tylko u Pani Pauliny ;)

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jakiś czas temu postanowiłam zrobić brwi metodą microbladingu.,Z wykonanej usługi jestem bardzo zadowolona, skóra goiła się bardzo szybko ponieważ zostałam obszernie poinformowana o tym jak i co będzie się działo na każdym etapie zabiegu oraz po zabiegu.Wszystko było bardzo profesjonalnie wykonane,począwszy od wywiadu,po zalecenia po zabiegu. Z całą odpowiedzialnością polecam panią Paulinę oraz gabinet Doris ul. Wyszyńskiego 20, z którym współpracuje i wykonuje tam część swoich usług. Polecam zadowolona Kasia.

 • JA
  5.0
  niezweryfikowany

  U Pani Pauliny robilam makijaz i rzesy. Trafilam z polecenia kolezanki i nie zaluje. Bylam bardzo zadowolona. Wszystko zrobione dokladnie i tak jak chcialam. Przy okazji na pewno jeszcze wroce. Polecam.