STUDIO URODY Anna Gworys - Opinions

UL.Kilińskiego 39, 42-200 Częstochowa
5.0
9 opinii

Opinie

 • AD
  5.0
  niezweryfikowany

  Manicure tytanowy, to dla mnie świetne rozwiązanie. Cieszę się, że Pani Ania zaproponowała mi ostatnio tą nowość.
  Z tego co na razie zauważam to jest super.
  Efekt o wiele trwalszy, niż zwykły manicure.
  Dzięki!

 • AD
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam! Pani Ania, to super kosmetyczka, która potrafi klientkę wprowadzić w dobry nastrój.
  Miła obsługa, super atmosfera.
  A ten manicure tytanowy - świetny zabieg.
  Lakier się już trzyma trzy tygodnie, mimo mojej ciężkiej pracy. Jestem zadowolona :)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Panie pracują na najlepszych kosmetykach, a dodając do tego ich niemałe doświadczenie jak również sporą wiedzę na temat estetyki, to nic dziwnego , że efekt jest tak rewelacyjny :)

  Dziękuję bardzo za dotychczasowe zabiegi i kosmetyczne i fryzjerskie.

 • EL
  5.0
  niezweryfikowany

  Studio Urody oceniam naprawdę bardzo dobrze. Ja lubię wpadać tutaj na manicure. Zabiegi zawsze wykonywane profesjonalnie no i bezpiecznie. Co więcej mogę się odprężyć i trochę poplotkować. Polecam bardzo serdecznie.

 • LE
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja osobiście wybrałam się tutaj kilka dni temu na manicure japoński. To była moja pierwsza wizyta lecz z pewnością nie ostatnia. Jestem bardzo zadowolona bo zajęto się mną tutaj naprawdę profesjonalnie. Wszystkim gorąco polecam.

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Peeling kawitacyjny był naprawdę mega! Studio urody odwiedzam tak często jak się da. Lubię dbać o siebie a tutaj, wiem, że obsługa jest po prostu rewelacyjna. Gorąco wszystkim polecam, ponieważ ceny są niezwykle konkurencyjne.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalny salon fryzjerski, który doskonale wie jak mnie zadowolić. Zawsze jestem obsłużona profesjonalnie. Salon nowoczesny, ciepły klimat, życzliwe podejście do klienta. Doceniam również elastyczność cenową, dzięki której płacę za faktyczną usługę, z której korzystam. Mam włosy krótkie, więc cena za farbowanie jest naprawdę konkurencyjna wobec innych salonów fryzjerskich w okolicy. No i wielki plus za stosowanie profesjonalnych farb, które sprawiają, że odrosty pojawiając się naprawdę późno. Stosunkowo konkurencyjny salon, w którym usługi wykonywane są z należytą starannością i rzetelnością. Polecam i pozdrawiam Mariola.

 • EL
  5.0
  niezweryfikowany

  Koleżanka z pracy poleciła mi masaż bańką chińską. Po całej serii zabiegów muszę przyznać, że są one naprawdę bardzo skuteczne. Wcześniej pomarańczowa skórka na moich nogach była naprawdę widoczna a teraz praktycznie zniknęła. Dodatkowo cena za serię zabiegów jest bardzo przystępna.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Zostałam mile zaskoczona. Z niewiedzą, co spotkam w tym salonie umówiłam się na wizytę w celu wykonania manicuru japońskiego...
  Za usługę zapłaciłam jedynie 30 zł. Cena mnie po prostu zszokowała, bo orientowałam się kiedyś ile taki zabieg kosztuje, i nie były to małe koszta.
  Po dwóch dniach zobaczyłam widoczną poprawę płytek paznokci i ogólny wygląd.