STUDIO URODY ANGELA

Częstochowska 61, 42-470 Siewierz

Angela to profesjonalne studio kosmetyczne, którego specjalnością jest stylizacja paznokci. Można tu skorzystać z różnych rodzajów manicure i pedicure, w tym zdecydować się na nałożenie na płytkę paznokci pudru tytanowego lub modnej i trwałej hybrydy. Zatrudnione tu stylistki, na życzenie Klientek, malują na paznokciach efektowne wzory, a także wykorzystują naklejki, syrenkę i brokat. Co ważne, w salonie stosowane są jedynie wysokiej klasy kosmetyki pielęgnacyjne, które długo utrzymują się na paznokciach i są delikatne dla ich struktury.

W ofercie studia kosmetycznego Angela znajduje się również profesjonalna stylizacja rzęs (przedłużanie oraz zagęszczanie), depilacja IPL, mezoterapia igłowa, przekłuwanie uszu oraz skuteczny zabieg modelujący i liftingujący sylwetkę przeprowadzany z wykorzystaniem urządzenia LipoRadioLogie. Można tu także skorzystać z pakietów zabiegów na twarz, które mają na celu skuteczne oczyszczenie, odmłodzenie i odświeżenie cery. Klienci salonu mają także możliwość zakupu voucherów upominkowych upoważniających do skorzystania z konkretnego zabiegu lub wybrania usług za określoną kwotę.

Studio Urody Angela położone jest w Siewierzu przy ul. Częstochowskiej 61 (na rogu skrzyżowania z ul. Bohaterów). Zachęcamy do umawiania się na wizyty za pomocą internetowego systemu rezerwacji wizyt. Zapraszamy na profesjonalne zabiegi kosmetyczne przeprowadzane w miłej atmosferze!

Zespół

Agnieszka Długoborska
Agnieszka Długoborska
Rezerwuj
Angelika Nartowska
Angelika Nartowska
Rezerwuj
Klaudia Wojtasik
Klaudia Wojtasik
Rezerwuj

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.