STUDIO Urody Aleksandra Rumniak

Raszyńska 45/Michałowice , 02-230 Michałowice-Osiedle

Witajcie. Nazywam się Aleksandra Rumniak i jestem wizażystką z długoletnim stażem. Moja praca jest moją największą pasją. Uwielbiam rozbudzać w kobietach uśpiony seksapil i patrzeć jak promienieją, spoglądając w lustro. Do każdej z Was podchodzę indywidualnie. Słucham Waszych oczekiwań, obserwuję Was i proponuję rozwiązania, które, współgrając z Waszym charakterem, typem urody i naturalnymi predyspozycjami, pozwolą nam uzyskać najlepszy efekt i zrobić piorunujące wrażenie na otoczeniu. Dla każdej z Was piękny makijaż znaczy coś innego. Staram się zawsze sprostać Waszym wymaganiom, bo Wasze zadowolenie to dla mnie najlepsza wizytówka.

Jestem kobietą. Wiem jak ważne jest dobre samopoczucie i komfort psychiczny zarówno na co dzień, jak i w ważnych życiowych chwilach : ślub, studniówka, rodzinna uroczystość, kolacja biznesowa, profesjonalna sesja zdjęciowa. W mojej pracy nie ma miejsca na półśrodki. Bazuję na przetestowanych kosmetykach najwyższej jakości. Dzięki temu macie pewność, że makijaż pozostanie perfekcyjny, niezależnie od okoliczności i nie spłynie w chwilach wzruszenia. Olśniewający efekt na długo to znak rozpoznawczy moich stylizacji.

Kiedyś eksperymentowałam na sobie i na koleżankach, wykorzystując wiedzę zdobytą z branżowych czasopism. Dziś uczestniczę w profesjonalnych szkoleniach prowadzonych przez najlepszych wizażystów. Nigdy nie spoczywam na laurach. Wciąż doskonalę swój warsztat, aby móc zaoferować Wam usługi na najwyższym światowym poziomie. Poszerzam horyzonty i śledzę na bieżąco branżę wizażu. Jestem otwarta i chętnie wprowadzam do swojej oferty branżowe nowinki, które w opinii mojej i Klientek są godne uwagi. Współpraca ze mną to źródło inspiracji i satysfakcji.

Zapraszam. Aleksandra Rumniak.

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.