Studio Tatuażu Artystycznego TIME4TATTOO

Obrońców Tobruku 18D m 134, 01-494 Warszawa

Studio tatuażu artystycznego TIME4TATTOO zaprasza na profesjonalne zabiegi tatuażu.

Gwarantujemy fachowe wsparcie w zakresie doboru koncepcji wzoru. Naszą misją jest ilustrowanie marzeń naszych klientów, dlatego jeśli masz swój pomysł, nie będziemy ci narzucać naszej woli tylko pomożemy zilustrować tatuaż tak, żeby oddawał twoją osobowość i to co dla ciebie istotne.

W TIME4TATTOO to klient jest najważniejszy, dlatego zabiegi prowadzimy jeden na jeden, bez osób postronnych, tak żebyś czuł/czuła się jak najbardziej komfortowo.

Tatuaż wykonywany jest wysokiej klasy sprzętem i najlepszymi pigmentami, dzięki czemu wzór na długo pozostaje świeży i estetyczny. Wszystkie zabiegi prowadzone są przy zachowaniu restrykcyjnych norm higieny. Używane elementy są jednorazowego użytku, co gwarantuje ochronę przed wszelkiego rodzaju zakażeniami.

Co powinieneś wiedzieć o płatnościach? W Time4Tatoo płacisz za ostateczny efekt, bez względu na to ile sesji potrwa przygotowanie tatuażu. Koszt usługi ustalamy na samym początku i dajemy gwarancję, że nie ulegnie on zmianie. Nie pobieramy zaliczek. Na życzenie klienta wykonujemy także bezpłatną korektę pigmentu w miesiąc po zabiegu.

Niezdecydowanych zapraszamy na umówienie się na bezpłatną konsultację, podczas której opowiemy na czym polega zabieg i jak się do niego przygotować. Pomożemy wybrać wzór i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Co nas wyróżnia:
– jesteśmy jedynym salonem tatuażu nagrodzonym prestiżowym tytułem Firma Godna Zaufania 2016;
– korzystamy z najnowszych maszynek do tatuażu, które zmniejszają dyskomfort zabiegu;
– używamy tylko jednorazowych części i akcesoriów;
– na życzenie klienta gwarantujemy bezpłatną korektę pigmentu, miesiąc od wykonania zabiegu.

Brzmi dobrze? Umów się sam lub skontaktuj z nami.

5.0
407 opinii

Opinie

 • JJ
  5.0

  Blyskawicznie i bezboleśnie! A na stopie przepiekny wzor, dokladnie taki jaki mial byc - delikatny, elegancki i przepiękny!
  Nie mogę oderwać oczu, z resztą nie tylko ja! :)

 • KW
  5.0

  Fantastycznie😍 efekt końcowy przekroczył moje wyobrażenie. Jestem zachwycona zarówno profesjonalizmem jak i otoczoną opieką 😍 . Polecam, pole am,polecan

 • MA
  5.0

  Patryk jest świetny ! To już mój kolejny tatuaż, który wyszedł spod ręki Patryka. Czy będą kolejne? Czas pokaże ale są bardzo duże szanse.

 • AG
  5.0

  Lekka korekta, wszystko jak zwykle super

 • AN
  5.0

  Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką wykonał Patryk! Na pewno wrócę! :) Polecam w 100% to studio! :)

Zespół

Pf 0059
Patryk Walęga

Udogodnienia

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.