Studio Pemodelan - Gabinet Zdrowego Ciała

Wilcza 25 lok 8, 00-544 Warszawa

Gabinet Zdrowego Ciała Pemodelan to kameralne miejsce w centrum Warszawy otwarte dla Państwa od 2010r. W Pemodelan zadbasz kompleksowo o swoje zdrowie, a także o harmonię łączącą sferę duchową z cielesną. Każdy, kto nas odwiedzi czuje się komfortowo i może się zrelaksować. To pozwala na zmniejszenie skutków stresu i pędu, w jakim obecnie żyjemy.

Jesteśmy gabinetem holistycznym, dlatego do każdego naszego Klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala na dobranie właściwego zabiegu i jego zakresu. Organizm traktujemy jako całość, likwidujemy przyczyny, a nie tylko skutki. Pozwala to na uzyskanie o wiele lepszych rezultatów.

W naszym gabinecie dbamy o pełnię zadowolenia naszych Klientów, dlatego zatrudniamy najlepszych fizjoterapeutów i specjalistów, którzy pracują z wykorzystaniem najlepszych sprzętów, technologi i preparatów przy przystępnej cenie.
Nasza praca to nasza pasja i ogromna chęć pomagania ludziom. Dlatego korzystamy z autorskich programów terapeutycznych, zajmujemy się wspomaganiem leczenia schorzeń narządów ruchu, pomagamy w usuwaniu bólu i ograniczeń ruchowych. Bezinwazyjnie zmniejszamy haluksy i likwidujemy ból.

Naszym Klientom oferujemy między innymi diagnostykę organizmu, terapie naturalne, zabiegi rehabilitacyjne, spa i rytuały oraz masaże lecznicze i relaksacyjne.

STUDIO PEMODELAN SP. Z O.O.
ul. Wilcza 25 lok. 8, 00-544 Warszawa
tel: 780 540 891, recepcja@pemodelan.pl

NIP 701 060 44 53
REGON 365178904
KRS 0000632161

Kapitał zakładowy: 5.000 PLN
Sąd Rejestrowy dla m.st Warszawy w Warszawie,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
 
www.pemodelan.pl

Kosmetyczka
SPA i masaż
Inne
4.9
370 opinii

Opinie

 • OM
  5.0

  Absolutnie profesjonalna fizjoterapeutka dla najbardziej wymagających. Polecam :D

  Ola M. 22.01.2018
 • AG
  4.0

  Masaż był ok, mile zaskoczona byłam masowaniem brzucha. Pani, która go wykonywała bardzo miła. Polecam

  Agnieszka 13.01.2018
 • BE
  3.0

  Wykonany masaz byl ok, ale trwal za krotko: ok. 40 min zamiast 1godz. Masaz calego ciala powinien obejmowac takze masaz stop, glowy i rąk.

  Beata 11.01.2018
  SP
  Odpowiedź od Studio Pemodelan - Gabinet Zdrowego Ciała:

  Szanowna Pani,
  Jest nam przykro z powodu wrażenia jakie Pani odniosła, ale chcielibyśmy wyjaśnić nieporozumienie.

  Zabiegu trwał tylko 40 min, ponieważ Pani przyszła prawie 30 min. później niż była umówiona wizyta (to prawda, że powiadomiła nas Pani telefonicznie, ale opóźnienie miało wynosić 10 min.). rozumiemy różne sytuacje, korki i utrudnione parkowanie, ale Nasza Fizjoterapeutka miała umówiony kolejny zabieg, przedłużyła masaż tyle ile mogła rezygnując ze swojej przerwy.
  Ponadto czas zabiegu liczony jest od momentu wejścia do gabinetu (pokoju zabiegowego) do wyjścia, zgodnie z regulaminem wykonywania zabiegów.

  A co do całościowego wykonania masażu to nie ma możliwości w 40 min. wykonać tego co w prawie godzinę tzn. możliwość jest tylko jakość zabiegu i efekty są wtedy marne. p. Sylwia jako dobra fizjoterapeutka starała się jak najbardziej pomóc i ulżyć w bólu, masując tam gdzie Pani wskazywała. W takich sytuacjach przy masażach, bardziej leczniczych niż relaksujących dostosowujemy się do potrzeb i wskazówek klienta. Wówczas nie zdążymy wykonać masaż całego ciała w tak krótkim czasie. Jeśli terapeuta ma do dyspozycji 1,5 -2h wtedy jest wstanie rozluźnić całe ciało.
  Każdy nasz masaż opisany jest na naszej stronie i wymienione są okolice, które masujemy aby rozwiać wszystkie wątpliwości.

  Bardzo żałujemy, iż nie mogliśmy wykonać pełnego zabiegu, ale niestety czas nas gonił i zrobiliśmy to co mogliśmy. Serdecznie zapraszamy na kolejny zabieg, aby mogła Pani zobaczyć jak wygląda masaż, gdy mamy do dyspozycji pełny czas.

 • MA
  5.0

  Pani Ania pomaga w najtrudniejszych przypadkach

  Malgorzata 10.01.2018
  SP
  Odpowiedź od Studio Pemodelan - Gabinet Zdrowego Ciała:

  Dziękujemy za komentarz i zapraszamy ponownie ;-)

 • AM
  5.0

  Polecam bardzo masaż, rewelacja :)

  AM 09.01.2018
  SP
  Odpowiedź od Studio Pemodelan - Gabinet Zdrowego Ciała:

  Najbardziej nas cieszy zadowolenie klientów!
  Dziękujemy i zapraszamy ponownie

Zespół

Anna
Ania - fizjoterapeutka, masażystka, terapeutka manualna, diagnosta
Wp 004006
Sylwia
Agrest
Agnieszka - diagnosta i doradca ds. suplementowania diety; posiada Mistrzowski stopień Naturalnej Metody Uzdrawiania Świecami i Konchami metą Indian Hopi

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.