Studio makijażu i paznokci Katarzyna Olszewska

ul. Lenartwoicza 4a, 80-609 Gdańsk

Chcesz zadbać o piękne paznokcie i efektowny makijaż? Odwiedź Studio makijażu i paznokci Katarzyny Olszewskiej. To sprawdzone miejsce w Trójmieście, z którego usług codziennie korzystają dziesiątki Klientek. Salon zlokalizowany jest w Gdańsku przy ul. Lenartowicza 4a.

Wśród usług Studio makijażu i paznokci Katarzyny Olszewskiej można znaleźć makijaż codzienny, wieczorowy oraz na specjalne okazje (dużym zainteresowaniem cieszy się makijaż ślubny – przed tą wyjątkową uroczystością warto wybrać się też na makijaż próbny), a także regulację brwi oraz przedłużanie rzęs. W ofercie salonu znajdują się również kompleksowe zabiegi z zakresu manicure, a wśród nich: malowanie paznokci (w tym akryl i żel), ręczne nanoszenie wzorków, zdejmowanie lakieru, utwardzanie płytki. Można tu także kupić bony upominkowe, które staną się sprawdzonym pomysłem na Dzień Kobiet, Dzień Mamy, urodziny, imieniny oraz inne wyjątkowe okazje.

Warto zaznaczyć, że w salonie Katarzyny Olszewskiej wykorzystywane są wysokiej jakości kolorowe kosmetyki. Dzięki temu makijaż prezentuje się perfekcyjnie przez wiele godzin. Renomowane preparaty wykorzystywane są także do stylizacji paznokci, co sprawia że lakier utrzymuje się długo na płytce i nie niszczy jej delikatnej struktury.

Zapraszamy do odwiedzenia Studio makijażu i paznokci Katarzyny Olszewskiej. Na wizyty można umawiać się za pomocą internetowego systemu rezerwacji. Dzięki niemu zabukowanie terminu trwa tylko chwilę i jest naprawdę łatwe. Do zobaczenia w salonie!

Kosmetyczka
Paznokcie
5.0
4 opinie

Opinie

 • JA
  5.0

  Jak dla mnie najlepsza stylistka paznokci zawsze jestem zadowolona ,ponieważ Kasia podoła wszystkim moim zachcianką paznokciowym .... a przy tym super spędzony czas w bardzo miłym towarzystwie 😘😘

  Jakubowska 12.08.2017
 • KA
  5.0

  Profesjonalne podejście do klienta

  Karolina 10.08.2017
 • KA
  5.0
  Karolina 30.10.2017
 • KA
  5.0
  Karolina 09.10.2017

Zespół

Employee default
Kasia
Employee default
Marta Stawniak

Udogodnienia

 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.