Studio Maestria Radom Justyna Mastalerz - Opinie

Czachowskiego 42, 26-610 Radom
4.3
4 opinie

Opinie

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam manicure hybrydowy u Pani Justyny!! Paznokcie wyglądają przepięknie, trzymają się bardzo długo a skórki są wycięte bardzo dokładnie. Godne polecenia w tym gabinecie są również zabiegi na twarz. Pani Justyna jest bardzo kompetentną i doświadczoną kosmetyczką, służy dobrą radą. Polecam wizytę w tym gabinecie :)

 • MI
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo fajny salon, a oczyszczanie twarzy manualne nawet nie takie straszne :) Buzia wyciszona po super maseczce. Pani Justyna jest bardzo milą osobą. Na pewno jeszcze tam wrócę - może teraz jakiś inny zabieg. Jest z czego wybierać.Polecam!!!

 • LE
  2.0
  niezweryfikowany

  Jak dla mnie ten Salon to TOTALNA PORAŻKA:( Dokładność nie jest najlepszą stroną Pani Kosmetyczki. Po oczyszczaniu zostało mi mnóstwo zaskórników, które Pani pominęła. Maseczkę na koniec zmywała mi Pani z Recepcji, bo Pani Kosmetyczka zajmowała się już paznokciami kolejnej Klientki ( nadmienię, że swojej znajomej). Nigdy więcej już nie skorzystam z usług tego Salonu

 • ST
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Justyna nie ma sobie równej - manicure zawsze idealny, skórki wycięte perfekcyjnie! Podobnie z makijażem - bardzo trwały, ma wyczucie kolorów. Nie znam bardziej starannej i dokładnej kosmetyczki. POLECAM!