Studio-Lior

Wąwozowa 23/U9, 02-796 Warszawa (Wejście z tyłu budynku od ulicy Lisi Jar)

Studio Lior to nowoczesny, profesjonalny zakład fryzjerski. Oferuje bogatą gamę usług. Personel stanowią wykwalifikowani fryzjerzy styliści, którzy dają sobie radę nawet z najbardziej niesfornymi włosami. Wśród usług dużą popularnością cieszy się strzyżenie. Nic w tym dziwnego, bo w studio pracują prawdziwi mistrzowie nożyczek. Strzyżenie damskie, męskie czy dziecięce nie ma dla nich żadnych tajemnic. Zniszczone końcówki włosów też zostaną tu odpowiednio podcięte.

Oprócz strzyżenia Studio Lior proponuje wiele innych usług. Wśród nich modelowanie, prostowanie, farbowanie, koloryzacje. Panie chętnie decydują się na przepiękne loki lub fale. Fryzura jest zawsze dostosowana do osoby oraz okoliczności. A że załoga Studia Lior nieustannie śledzi trendy modowe, będzie też modna. Specjalnie dla panów przeznaczone są usługi barberskie. Personel dodatkowo podpowie, jak dbać o wąsy i brodę podczas codziennej toalety.

Oprócz usług fryzjerskich w Studio Lior można skorzystać z wybranych zabiegów kosmetycznych. Proponowane są m.in. henna brwi i rzęs oraz regulacja brwi.

Studio urządzone jest w prostym, minimalistycznym stylu, podkreślającym czystość i elegancję. Dominuje biel i czerń, z delikatnymi srebrnymi akcentami. Dzięki wspaniałej atmosferze, klienci czują się tu wyjątkowymi osobami.

Studio Lior znajduje się w Warszawie, przy ul. Wąwozowej 23/U9. Warto wcześniej on-line zarezerwować termin, bo chętnych do skorzystania z fryzjerskich usług w Studio jest sporo.

Wszystkie usługi

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.