Przejdź do głównej zawartości

Studio Laser Gocław

Ul. Kard. Aleksandra Kakowskiego 5, 04-042 Warszawa

BYLIŚMY PIERWSI – TO OD NAS WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO…
Początki działalności naszego studia sięgają 2000 roku. Jako jeden z pierwszych salonów w Polsce rozpoczęliśmy pracę na laserze diodowym LightSheer, amerykańskiej firmy Coherent. Już ponad 15 lat służymy Państwu pomocą w drodze do piękniejszego wyglądu i lepszego samopoczucia. Przez ten czas mieliśmy wielki zaszczyt przyjąć ponad 60 000 osób. Ta ogromna rzesza usatysfakcjonowanych pacjentów oraz długoletnia praktyka uczyniły z nas wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie kosmetyki laserowej.
Mamy bardzo dobre rekomendacje, ogromne doświadczenie oraz konkurencyjne ceny i atrakcyjne promocje. Gwarantujemy wykorzystanie najnowszych technologii i najskuteczniejszego sprzętu na rynku. Jako jeden z nielicznych salonów w Polsce posiadamy wszystkie istniejące rodzaje lasera LightSheer, w tym XC oraz Duet. Zapewniamy miłą atmosferę oraz profesjonalny i doświadczony personel.
Naszą wizytówką są zadowoleni klienci, którzy docenili jakość i efekt naszych zabiegów. Czekamy na Państwa w naszych gabinetach zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu i Częstochowie.
Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

FERAJNA

Warszawa, Andersa 6
5.0
841 opinii
FERAJNA

Dziewczyny Beauty Bar

Warszawa, Krasińskiego 24
5.0
1066 opinii
Dziewczyny Beauty Bar

Her Eyes Studio

Warszawa, Hoża 41/22
4.9
2232 opinie
Her Eyes Studio

Easy Waxing - Śródmieście

Warszawa, Grzybowska 39
4.9
7729 opinii
Easy Waxing - Śródmieście