Studio Kosmetyki "olivia" Oliwia Plewka - Opinie

Ul. Włoska 16, 42-612 Tarnowskie Góry
3.5
4 opinie

Opinie

 • EG
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja polecam w 100% . permanentny zrobiony idealnie , równo , bez żadnych zastrzeżeń ... profesjonalizm w pełni jeśli chodzi o tipsy. Pierwsza kosmetyczka od wielu lat której mogłam zaufać . a napotkałam już wiele na swojej drodze "pseudo kosmetyczek czy stylistek paznokci"

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Nie wirze w negatywne opinie na temat pani Plewki. Miałam robione w tym salonie kreseczki i są idealne. Zwyczajne nie ma się do czego doczepić. Wykonanie perfekcyjne, pełen profesjonalizm i super atmosfera. Wiele osób przychodzi sobie poprawić u tej pani np brwi, które ktoś wykonał bardzo źle. Widziałam pracę tej pani i nie mogę się zgodzić z negatywnymi komentarzami.
  Agnieszka Sokalska-Śliwa

 • NA
  2.0
  niezweryfikowany

  Chciałabym wszystkich ostrzec przed tym salonem. Od jakiegoś czasu pani Oliwia wprowadziła u siebie usługę percingu. Wykonała mi kolczyk w chrząstce. Gdy po dwóch miesiącach poszłam do innego studia dowiedziałam się, że kolczyk nie jest wcale ze stali chirurgicznej tak jak mówiła, tylko z jakiegoś tandetnego metalu. Dodatkowo wykonała mi przekłócie po prostu źle! Użyła pistoletu, a przy takiego typu kolczykach nie można nim przebijać, gdyż po prostu miażdżą chrząstkę. Gdyby tego było mało założyła mi kolczyk na odwrót, czego nie zauważyłam i poleciła mi maść, która tylko mi zaszkodziła. Teraz mam zakażenie ucha i tylko nadzieję, że nie zmieni mi się ono permamentnie. Serdecznie nie polecam!

 • AL
  2.0
  niezweryfikowany

  Poleciła mi ją dobra przyjaciółka więc zdecydowałam się na makijaż permanentny. Niestety zrobiła mi dwie różne kreski na oczach! ! ! A do tego wmawiała mi, że są identyczne! ! ! W dodatku musiałam zapłacić za korekte -ale HALLO CHCIAŁAM DWIE TAKIE SAME KRESKI! NIE POLECAM