STUDIO KOSMETYCZNE Manuela Rakoczy - Opinie

os. Bohaterów Września 1, 1/2a, 31-621 Kraków
5.0
7 opinii

Opinie

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  Właśnie wróciłam z przedłużania rzęs od p. Manueli i jestem zachwycona! Bałam się, że wyjdę z wachlarzem rzęs i jak zamrugam to zawieje, ale rzęsy są tak cudownie i pięknie zrobione, wyglądają bardzo naturalnie. Poza tym p. Manuela jest bardzo miła i delikatna, nic nie boli.
  Polecam każdemu, kto chce mieć ładne rzęsy, ale nie przesadzone. :)

 • MG
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Manuela to prawdziwa profesjonalistka w swoim zawodzie. Bardzo dba o komfort klienta i jego zadowolenie. Gabinet bardzo przytulny i podczas zabiegu można się wspaniale zrelaksować. Długo szukałam dobrej kosmetyczki i mogę stwierdzić, że w końcu znalazłam.

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo profesjonalna kosmetyczka! W końcu postanowiłam sobie wyregulować brwi - pełna obaw szłam więc do salonu. Bardzo pozytywnie, miła atmosfera, ceny atrakcyjne. Na pewno będę się tam pojawiać częściej!

 • AZ
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Manuela to bardzo miła osoba i wspaniała profesjonalistka. Zabiegi wykonuje z wielką starannością i precyzją. Gabinet jest przytulny i co najważniejsze bardzo czysty a narzędzia są sterylne. Zazwyczaj przychodzę do Pani Manueli na zabiegi na twarz, pedicure i manicure i za każdym razem wychodzę zadowolona.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Robiłam pedicure. Pani kosmetyczka powitała mnie ciepło, zaproponowała coś do picia, a dalej już tylko pełen relaks. :-) Jest bardzo delikatna i bardzo dba o komfort klienta. Podczas zabiegu była świetnym rozmówcą, ale nic na siłę. Usługę wykonała bardzo fachowo i maksymalnie higienicznie - cały czas używała jednorazowych rękawiczek, maseczki i specjalnych folii. Zdecydowanie polecam, a choć nie mam do niej blisko, będę wpadać.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani - niezwykle uprzejma. Bardzo się stara zadowolić klienta. Usługa wartą tych pieniędzy, które zapłaciłam. Miejsce malutkie, ale przytulne. Bardzo polecam.

 • ED
  5.0
  niezweryfikowany

  Trafiłam tam przypadkiem i jestem zachwycona. Pani jest strasznie miła i kompetentna, zawsze stara sie by klient był zadowolony i zrelaksowany. Robie głównie manicir,który wychodzi lepiej niz sama mogłam wymarzyc :)