Studio Kosmetyczne KOS

Krańcowa 61, 02-493 Warszawa (Na przeciwko Zajezdni Kleszczowa, przy studiu fryzjerskim Czpak Design)

Kameralny, intymny gabinet – bez osób trzecich, bez szumu suszarek, krzątaniny i hałasu, gdzie możesz bez skrępowania podzielić się z nami swoimi oczekiwaniami i pytaniami dotyczącymi urody i stanu Twojego zdrowia.

Specjalizacja: pro-aging – skupiamy się na utrzymaniu skóry w jak najlepszej kondycji, wspomagamy skóry problematyczne (z trądzikiem, naczyniowe, wrażliwe), co pozwala cieszyć się piękną skórą także w dojrzałym wieku

Procedury zabiegowe: pracujemy na ekskluzywnych markach dostępnych wyłącznie dla profesjonalistów w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej oraz sterylnych ampułkach z certyfikatem medycznym. Wszystkie sprzęty, których używamy do zabiegów są najwyższej jakości, gwarantując Wam bezpieczeństwo, komfort i higienę zabiegów. Nie wychodzimy poza swoje kompetencje. Chętnie współpracujemy z dietetykami, fizjoterapeutami i lekarzami, aby Klienci mogli osiągać jak najlepsze rezultaty.

Personalizowana pielęgnacja – czy wiesz, że KOS jest jednym z nielicznych gabinetów w Polsce, gdzie możesz zamówić linię dermokosmetyków wyprodukowanych specjalnie dla Ciebie? Po dokładnej konsultacji nasz specjalista w dziedzinie kosmetologii, farmacji i biotechnologii stworzy preparaty skrojone na Twoją miarę.

Jeżeli rezerwujesz wizytę pierwszy raz, lub nie jesteś pewna/pewien, co będzie najlepsze dla Twojej skóry, wybierz usługę "zabieg pielęgnacyjny", a kosmetolog podejmie decyzję o najlepszym dla Ciebie zabiegu już podczas wizyty w KOSie.

 • 30 - 60 zł
  3 warianty 3
 • henna rzęs lub brwi

  15 min
  30 zł
  Rezerwuj
 • regulacja brwi (wosk/pęseta/nitka)

  30 min
  40 zł
  Rezerwuj
 • pełna stylizacja (peeling/regulacja/farbowanie) cena po ustaleniu z kosmetologiem od 60 zł

  45 min
  60 zł
  Rezerwuj

Zespół

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.